Wyniki
  • IV Liga grupa I
  • Klasa Okręgowa "ZINA"
  • Klasa A "AP-Sport" grupa I
  • Klasa A "AP-Sport" grupa II
  • Klasa B "AP-Sport" grupa I
  • Klasa B "AP-Sport" grupa II
  • Puchar Polski "AP-Sport"
  • Junior A1
  • Junior Młodszy B1
  • Trampkarz C1
  • Trampkarz C2
  • Młodzik D1
  • Młodzik D2
  • Orlik E1
  • Orlik E2
  • Żak F1
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 TS SZOMBIERKI BYTOM 15 33 10 3 2 32:19
2 LKS UNIA KOSZTOWY 15 31 9 4 2 36:12
3 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 15 29 9 2 4 37:20
4 KP WARTA ZAWIERCIE 15 25 8 1 6 33:24
5 KS RUCH RADZIONKÓW 15 24 7 3 5 30:21
6 AKS MIKOŁÓW 15 24 6 6 3 16:12
7 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 15 20 5 5 5 28:31
8 LKS POLONIA PORAJ 15 20 5 5 5 23:25
9 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 15 20 6 2 7 26:28
10 BKS SARMACJA BĘDZIN 15 19 4 7 4 25:21
11 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 15 18 5 3 7 17:26
12 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 15 18 5 3 7 22:32
13 GKS GWAREK ORNONTOWICE 15 18 5 3 7 27:25
14 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 15 15 4 3 8 19:28
15 RKS GRODZIEC 15 9 2 3 10 18:38
16 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 15 9 2 3 10 23:50
Kolejka nr 15
2019-11-15/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:5
2019-11-16/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:3
2019-11-16/13:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:2
2019-11-16/13:30 RKS GRODZIEC - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:3
2019-11-16/13:30 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS POLONIA PORAJ 2:4
2019-11-16/13:30 LKS UNIA KOSZTOWY - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:1
2019-11-16/13:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - AKS MIKOŁÓW 1:1
2019-11-17/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:2
Kolejka nr 15
2019-11-15/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:5
2019-11-16/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:3
2019-11-16/13:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:2
2019-11-16/13:30 RKS GRODZIEC - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:3
2019-11-16/13:30 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS POLONIA PORAJ 2:4
2019-11-16/13:30 LKS UNIA KOSZTOWY - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:1
2019-11-16/13:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - AKS MIKOŁÓW 1:1
2019-11-17/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:2
Kolejka nr 14
2019-11-09/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 3:1
2019-11-09/14:00 AKS MIKOŁÓW - LKS UNIA KOSZTOWY 1:0
2019-11-09/14:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KP WARTA ZAWIERCIE 1:3
2019-11-09/14:00 LKS POLONIA PORAJ - KS RUCH RADZIONKÓW 1:1
2019-11-09/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS GRODZIEC 2:1
2019-11-09/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:3
2019-11-10/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 0:3
2019-11-10/14:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:3
Kolejka nr 13
2019-10-30/18:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 5:2
2019-11-02/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS POLONIA PORAJ 0:2
2019-11-02/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:5
2019-11-02/14:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:6
2019-11-02/14:00 RKS GRODZIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:1
2019-11-02/14:00 KP WARTA ZAWIERCIE - AKS MIKOŁÓW 3:0
2019-11-02/14:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 4:0
2019-11-03/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:1
Kolejka nr 12
2019-10-26/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:2
2019-10-26/14:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KP WARTA ZAWIERCIE 0:1
2019-10-26/14:00 AKS MIKOŁÓW - KS RUCH RADZIONKÓW 1:1
2019-10-26/14:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:2
2019-10-26/14:00 LKS POLONIA PORAJ - RKS GRODZIEC 3:1
2019-10-26/14:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 3:3
2019-10-26/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 3:0
2019-10-27/14:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 0:3
Kolejka nr 11
2019-10-19/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - AKS MIKOŁÓW 1:1
2019-10-19/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:2
2019-10-19/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:3
2019-10-19/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS POLONIA PORAJ 2:1
2019-10-19/15:00 RKS GRODZIEC - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:3
2019-10-19/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 4:0
2019-10-19/15:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS UNIA KOSZTOWY 0:2
2019-10-20/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - TS SZOMBIERKI BYTOM 3:1
Kolejka nr 10
2019-10-12/11:00 AKS MIKOŁÓW - RKS GRODZIEC 2:0
2019-10-12/12:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 6:1
2019-10-12/15:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 2:1
2019-10-12/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS RUCH RADZIONKÓW 1:0
2019-10-12/15:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:0
2019-10-12/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:1
2019-10-12/15:00 LKS POLONIA PORAJ - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:0
2019-10-12/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:1
Kolejka nr 9
2019-10-04/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KP WARTA ZAWIERCIE 2:1
2019-10-05/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS UNIA KOSZTOWY 1:0
2019-10-05/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:5
2019-10-05/15:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:0
2019-10-05/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS POLONIA PORAJ 4:0
2019-10-05/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - AKS MIKOŁÓW 0:0
2019-10-05/15:00 RKS GRODZIEC - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:2
2019-10-06/12:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - BKS SARMACJA BĘDZIN 4:0
Kolejka nr 8
2019-09-28/10:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:4
2019-09-28/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 2:1
2019-09-28/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:1
2019-09-28/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RKS GRODZIEC 6:1
2019-09-28/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:0
2019-09-28/16:00 LKS POLONIA PORAJ - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:2
2019-09-29/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - AKS MIKOŁÓW 0:1
2019-09-29/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:0
Kolejka nr 7
2019-09-21/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:1
2019-09-21/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS RUCH RADZIONKÓW 0:2
2019-09-21/15:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:7
2019-09-21/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS POLONIA PORAJ 3:3
2019-09-21/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - AKS MIKOŁÓW 1:2
2019-09-21/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS UNIA KOSZTOWY 1:3
2019-09-21/16:00 RKS GRODZIEC - KP WARTA ZAWIERCIE 0:4
2019-09-22/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:1
Kolejka nr 6
2019-09-14/16:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2:2
2019-09-14/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RKS GRODZIEC 2:2
2019-09-14/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:3
2019-09-14/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 4:2
2019-09-14/16:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:0
2019-09-14/16:00 AKS MIKOŁÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:0
2019-09-14/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:1
2019-09-14/16:00 LKS POLONIA PORAJ - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:3
Kolejka nr 5
2019-09-06/17:30 RKS GRODZIEC - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 3:1
2019-09-07/11:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS RUCH RADZIONKÓW 1:3
2019-09-07/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2019-09-07/16:00 LKS POLONIA PORAJ - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:0
2019-09-07/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 2:2
2019-09-08/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:1
2019-09-08/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KP WARTA ZAWIERCIE 1:5
2019-09-08/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - AKS MIKOŁÓW 2:1
Kolejka nr 4
2019-08-31/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:1
2019-08-31/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - RKS GRODZIEC 1:0
2019-08-31/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2019-08-31/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 5:1
2019-08-31/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:0
2019-08-31/17:00 AKS MIKOŁÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:1
2019-08-31/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS POLONIA PORAJ 1:1
2019-09-01/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:2
Kolejka nr 3
2019-08-24/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 4:1
2019-08-24/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 3:4
2019-08-24/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:0
2019-08-24/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:1
2019-08-24/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS UNIA KOSZTOWY 1:4
2019-08-24/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 3:1
2019-08-24/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - RKS GRODZIEC 3:1
2019-08-25/17:00 LKS POLONIA PORAJ - AKS MIKOŁÓW 0:2
Kolejka nr 2
2019-08-17/11:00 RKS GRODZIEC - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2019-08-17/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:3
2019-08-17/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:2
2019-08-17/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:1
2019-08-17/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:0
2019-08-17/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS POLONIA PORAJ 3:0
2019-08-17/17:00 AKS MIKOŁÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:0
2019-08-18/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 4:0
Kolejka nr 1
2019-08-10/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:1
2019-08-10/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:3
2019-08-10/17:00 AKS MIKOŁÓW - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:2
2019-08-10/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:0
2019-08-10/17:00 LKS POLONIA PORAJ - LKS UNIA KOSZTOWY 1:1
2019-08-10/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KP WARTA ZAWIERCIE 2:0
2019-08-10/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - RKS GRODZIEC 4:1
2019-08-11/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS RUCH RADZIONKÓW 1:0
Kolejka nr 16
2020-03-14/00:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-03-14/00:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-03-14/00:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS POLONIA PORAJ -:-
2020-03-14/00:00 KP WARTA ZAWIERCIE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-03-14/00:00 KS RUCH RADZIONKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-03-14/00:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-03-14/00:00 RKS GRODZIEC - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-03-14/00:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
Kolejka nr 17
2020-03-21/00:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-03-21/00:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - RKS GRODZIEC -:-
2020-03-21/00:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-03-21/00:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-03-21/00:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-03-21/00:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-03-21/00:00 LKS POLONIA PORAJ - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-03-21/00:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - AKS MIKOŁÓW -:-
Kolejka nr 18
2020-03-27/18:30 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-03-28/11:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-03-28/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-03-28/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-03-28/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-03-28/16:00 AKS MIKOŁÓW - LKS POLONIA PORAJ -:-
2020-03-28/16:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-03-28/16:00 RKS GRODZIEC - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
Kolejka nr 19
2020-04-04/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-04-04/17:00 RKS GRODZIEC - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-04-04/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-04-04/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-04-04/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-04-04/17:00 LKS POLONIA PORAJ - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-04-05/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-04-05/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 20
2020-04-11/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-04-11/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - RKS GRODZIEC -:-
2020-04-11/13:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS POLONIA PORAJ -:-
2020-04-11/13:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-04-11/13:00 AKS MIKOŁÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-04-11/13:00 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-04-11/13:00 KP WARTA ZAWIERCIE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-04-11/13:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
Kolejka nr 21
2020-04-18/11:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-04-18/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-04-18/17:00 RKS GRODZIEC - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-04-18/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-04-18/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-04-18/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-04-18/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS POLONIA PORAJ -:-
2020-04-19/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 22
2020-04-25/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-04-25/17:00 LKS POLONIA PORAJ - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-04-25/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-04-25/17:00 AKS MIKOŁÓW - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-04-25/17:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-04-25/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-04-25/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - RKS GRODZIEC -:-
2020-04-25/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
Kolejka nr 23
2020-04-30/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-05-02/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS POLONIA PORAJ -:-
2020-05-02/17:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-05-02/17:00 RKS GRODZIEC - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-05-02/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-05-02/17:00 AKS MIKOŁÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-05-02/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-05-02/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
Kolejka nr 24
2020-05-06/18:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-05-06/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-05-06/18:00 LKS POLONIA PORAJ - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-05-06/18:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-05-06/18:00 AKS MIKOŁÓW - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-05-06/18:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - RKS GRODZIEC -:-
2020-05-06/18:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-05-06/18:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
Kolejka nr 25
2020-05-08/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-05-09/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-05-09/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-05-09/17:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-05-09/17:00 RKS GRODZIEC - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-05-09/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-05-09/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-05-10/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS POLONIA PORAJ -:-
Kolejka nr 26
2020-05-16/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-05-16/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-05-16/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-05-16/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-05-16/17:00 LKS POLONIA PORAJ - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-05-16/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - RKS GRODZIEC -:-
2020-05-16/17:00 AKS MIKOŁÓW - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-05-16/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
Kolejka nr 27
2020-05-22/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-05-23/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-05-23/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
2020-05-23/17:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-05-23/17:00 RKS GRODZIEC - LKS POLONIA PORAJ -:-
2020-05-23/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-05-23/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-05-24/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 28
2020-05-27/18:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
2020-05-27/18:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-05-27/18:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-05-27/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - RKS GRODZIEC -:-
2020-05-27/18:00 LKS POLONIA PORAJ - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-05-27/18:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-05-27/18:00 AKS MIKOŁÓW - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-05-27/18:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
Kolejka nr 29
2020-05-30/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE -:-
2020-05-30/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - AKS MIKOŁÓW -:-
2020-05-30/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - BKS SARMACJA BĘDZIN -:-
2020-05-30/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS POLONIA PORAJ -:-
2020-05-30/17:00 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - TS SZOMBIERKI BYTOM -:-
2020-05-30/17:00 RKS GRODZIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK -:-
2020-05-30/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE -:-
2020-05-31/11:30 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GWAREK ORNONTOWICE -:-
Kolejka nr 30
2020-06-06/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - RKS GRODZIEC -:-
2020-06-06/17:00 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. -:-
2020-06-06/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ -:-
2020-06-06/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA -:-
2020-06-06/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS RUCH RADZIONKÓW -:-
2020-06-06/17:00 LKS POLONIA PORAJ - KP WARTA ZAWIERCIE -:-
2020-06-06/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS UNIA KOSZTOWY -:-
2020-06-06/17:00 AKS MIKOŁÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA -:-
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKS MYSZKÓW 15 39 12 3 0 56:10
2 ZIELONI ŻARKI 15 36 11 3 1 46:14
3 KS PANKI 15 29 9 2 4 52:23
4 AMATOR GOLCE 15 28 8 4 3 41:22
5 GMINA KŁOMNICE 15 27 8 3 4 30:20
6 LISWARTA KRZEPICE 15 23 6 5 4 28:24
7 UNIA KALETY 15 20 6 2 7 22:26
8 JEDNOŚĆ BORONÓW 15 20 6 2 7 24:32
9 STRADOM CZĘSTOCHOWA 15 19 4 7 4 26:30
10 PIAST PRZYRÓW 15 18 5 3 7 24:39
11 MLKS WOŹNIKI 15 16 5 1 9 23:34
12 GROM CYKARZEW 15 14 3 5 7 23:36
13 POGOŃ KAMYK 15 14 3 5 7 26:36
14 UNIA RĘDZINY 15 12 3 3 9 20:40
15 OLIMPIA TRUSKOLASY 15 10 2 4 9 29:47
16 WARTA MSTÓW 15 8 2 2 11 22:59
Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30 PIAST PRZYRÓW - KS PANKI 0:5
2019-11-16/13:30 UNIA KALETY - LISWARTA KRZEPICE 2:3
2019-11-16/13:30 MKS MYSZKÓW - GROM CYKARZEW 3:0
2019-11-16/13:30 UNIA RĘDZINY - MLKS WOŹNIKI 0:1
2019-11-16/13:30 ZIELONI ŻARKI - AMATOR GOLCE 1:0
2019-11-16/13:30 WARTA MSTÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW 2:5
2019-11-17/13:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:2
2019-11-17/13:30 POGOŃ KAMYK - GMINA KŁOMNICE 3:2
Kolejka nr 15
2019-11-16/13:30 PIAST PRZYRÓW - KS PANKI 0:5
2019-11-16/13:30 UNIA KALETY - LISWARTA KRZEPICE 2:3
2019-11-16/13:30 MKS MYSZKÓW - GROM CYKARZEW 3:0
2019-11-16/13:30 UNIA RĘDZINY - MLKS WOŹNIKI 0:1
2019-11-16/13:30 ZIELONI ŻARKI - AMATOR GOLCE 1:0
2019-11-16/13:30 WARTA MSTÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW 2:5
2019-11-17/13:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:2
2019-11-17/13:30 POGOŃ KAMYK - GMINA KŁOMNICE 3:2
Kolejka nr 14
2019-11-09/14:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - ZIELONI ŻARKI 2:3
2019-11-09/14:00 MLKS WOŹNIKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:1
2019-11-09/14:00 GROM CYKARZEW - POGOŃ KAMYK 1:0
2019-11-09/14:00 GMINA KŁOMNICE - UNIA KALETY 1:0
2019-11-09/14:00 LISWARTA KRZEPICE - PIAST PRZYRÓW 1:0
2019-11-10/14:00 KS PANKI - WARTA MSTÓW 4:1
2019-11-10/14:00 AMATOR GOLCE - UNIA RĘDZINY 7:0
2019-11-10/14:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - MKS MYSZKÓW 0:4
Kolejka nr 13
2019-11-02/14:00 LISWARTA KRZEPICE - KS PANKI 3:4
2019-11-02/14:00 PIAST PRZYRÓW - GMINA KŁOMNICE 1:4
2019-11-02/14:00 UNIA KALETY - GROM CYKARZEW 4:1
2019-11-02/14:00 POGOŃ KAMYK - OLIMPIA TRUSKOLASY 4:0
2019-11-02/14:00 MKS MYSZKÓW - MLKS WOŹNIKI 3:1
2019-11-02/14:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AMATOR GOLCE 1:1
2019-11-02/14:00 UNIA RĘDZINY - JEDNOŚĆ BORONÓW 3:0
2019-11-02/14:00 ZIELONI ŻARKI - WARTA MSTÓW 9:1
Kolejka nr 12
2019-10-26/13:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-10-26/13:00 AMATOR GOLCE - MKS MYSZKÓW 2:4
2019-10-26/13:00 GMINA KŁOMNICE - LISWARTA KRZEPICE 2:0
2019-10-26/14:00 WARTA MSTÓW - UNIA RĘDZINY 6:3
2019-10-26/14:00 MLKS WOŹNIKI - POGOŃ KAMYK 4:1
2019-10-26/14:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - UNIA KALETY 1:4
2019-10-26/14:00 GROM CYKARZEW - PIAST PRZYRÓW 2:3
2019-10-27/14:00 KS PANKI - ZIELONI ŻARKI 1:1
Kolejka nr 11
2019-10-19/15:00 GMINA KŁOMNICE - KS PANKI 3:1
2019-10-19/15:00 LISWARTA KRZEPICE - GROM CYKARZEW 1:1
2019-10-19/15:00 UNIA KALETY - MLKS WOŹNIKI 2:0
2019-10-19/15:00 POGOŃ KAMYK - AMATOR GOLCE 2:3
2019-10-19/15:00 MKS MYSZKÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW 8:1
2019-10-19/15:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 3:3
2019-10-19/15:00 UNIA RĘDZINY - ZIELONI ŻARKI 0:2
2019-10-20/15:00 PIAST PRZYRÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:3
Kolejka nr 10
2019-10-09/16:00 KS PANKI - UNIA RĘDZINY 6:1
2019-10-12/12:00 GROM CYKARZEW - GMINA KŁOMNICE 2:2
2019-10-12/15:00 ZIELONI ŻARKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:0
2019-10-12/15:00 WARTA MSTÓW - MKS MYSZKÓW 0:6
2019-10-12/15:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - POGOŃ KAMYK 1:1
2019-10-12/15:00 AMATOR GOLCE - UNIA KALETY 1:0
2019-10-12/15:00 MLKS WOŹNIKI - PIAST PRZYRÓW 6:1
2019-10-12/15:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA KRZEPICE 1:2
Kolejka nr 9
2019-10-05/15:00 GROM CYKARZEW - KS PANKI 0:7
2019-10-05/15:00 GMINA KŁOMNICE - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:0
2019-10-05/15:00 LISWARTA KRZEPICE - MLKS WOŹNIKI 5:0
2019-10-05/15:00 POGOŃ KAMYK - WARTA MSTÓW 1:1
2019-10-05/15:00 MKS MYSZKÓW - ZIELONI ŻARKI 1:1
2019-10-05/15:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 1:0
2019-10-06/15:00 PIAST PRZYRÓW - AMATOR GOLCE 2:3
2019-10-06/15:00 UNIA KALETY - JEDNOŚĆ BORONÓW 1:0
Kolejka nr 8
2019-09-28/16:00 UNIA RĘDZINY - MKS MYSZKÓW 0:4
2019-09-28/16:00 ZIELONI ŻARKI - POGOŃ KAMYK 2:1
2019-09-28/16:00 WARTA MSTÓW - UNIA KALETY 1:3
2019-09-28/16:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - PIAST PRZYRÓW 2:3
2019-09-28/16:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - GROM CYKARZEW 3:3
2019-09-29/15:00 MLKS WOŹNIKI - GMINA KŁOMNICE 0:1
2019-09-29/16:00 KS PANKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-09-29/16:00 AMATOR GOLCE - LISWARTA KRZEPICE 1:1
Kolejka nr 7
2019-09-20/20:00 POGOŃ KAMYK - UNIA RĘDZINY 3:3
2019-09-21/14:00 PIAST PRZYRÓW - WARTA MSTÓW 4:1
2019-09-21/15:00 LISWARTA KRZEPICE - JEDNOŚĆ BORONÓW 0:1
2019-09-21/16:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - KS PANKI 0:4
2019-09-21/16:00 GROM CYKARZEW - MLKS WOŹNIKI 3:1
2019-09-21/16:00 GMINA KŁOMNICE - AMATOR GOLCE 1:1
2019-09-21/16:00 UNIA KALETY - ZIELONI ŻARKI 0:4
2019-09-21/16:00 MKS MYSZKÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 1:1
Kolejka nr 6
2019-09-13/17:00 KS PANKI - MKS MYSZKÓW 1:1
2019-09-14/14:00 ZIELONI ŻARKI - PIAST PRZYRÓW 6:0
2019-09-14/16:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - POGOŃ KAMYK 4:2
2019-09-14/16:00 UNIA RĘDZINY - UNIA KALETY 0:0
2019-09-14/16:00 WARTA MSTÓW - LISWARTA KRZEPICE 1:2
2019-09-14/16:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - GMINA KŁOMNICE 1:4
2019-09-14/16:00 AMATOR GOLCE - GROM CYKARZEW 4:1
2019-09-14/16:00 MLKS WOŹNIKI - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:1
Kolejka nr 5
2019-09-06/20:00 POGOŃ KAMYK - MKS MYSZKÓW 1:5
2019-09-07/11:00 LISWARTA KRZEPICE - ZIELONI ŻARKI 5:0
2019-09-07/12:30 GMINA KŁOMNICE - WARTA MSTÓW 4:0
2019-09-07/15:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - AMATOR GOLCE 4:4
2019-09-07/16:00 MLKS WOŹNIKI - KS PANKI 4:3
2019-09-07/16:00 GROM CYKARZEW - JEDNOŚĆ BORONÓW 1:2
2019-09-07/16:00 PIAST PRZYRÓW - UNIA RĘDZINY 1:0
2019-09-07/16:00 UNIA KALETY - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:4
Kolejka nr 4
2019-08-30/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PIAST PRZYRÓW 1:2
2019-08-30/17:30 LISWARTA KRZEPICE - UNIA RĘDZINY 1:1
2019-08-31/17:00 MKS MYSZKÓW - UNIA KALETY 4:0
2019-08-31/17:00 ZIELONI ŻARKI - GMINA KŁOMNICE 4:0
2019-08-31/17:00 WARTA MSTÓW - GROM CYKARZEW 0:4
2019-08-31/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:0
2019-09-01/16:00 KS PANKI - POGOŃ KAMYK 7:1
2019-11-23/13:00 AMATOR GOLCE - MLKS WOŹNIKI 5:1
Kolejka nr 3
2019-08-24/14:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - WARTA MSTÓW 6:2
2019-08-24/17:00 AMATOR GOLCE - KS PANKI 3:0
2019-08-24/17:00 MLKS WOŹNIKI - JEDNOŚĆ BORONÓW 1:2
2019-08-24/17:00 GROM CYKARZEW - ZIELONI ŻARKI 1:1
2019-08-24/17:00 GMINA KŁOMNICE - UNIA RĘDZINY 1:2
2019-08-24/17:00 LISWARTA KRZEPICE - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:2
2019-08-24/17:00 UNIA KALETY - POGOŃ KAMYK 0:3
2019-08-25/17:00 PIAST PRZYRÓW - MKS MYSZKÓW 1:2
Kolejka nr 2
2019-08-14/18:00 ZIELONI ŻARKI - OLIMPIA TRUSKOLASY 5:2
2019-08-15/17:00 UNIA RĘDZINY - GROM CYKARZEW 3:1
2019-08-17/17:00 POGOŃ KAMYK - PIAST PRZYRÓW 2:2
2019-08-17/17:00 MKS MYSZKÓW - LISWARTA KRZEPICE 7:1
2019-08-17/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - GMINA KŁOMNICE 2:2
2019-08-17/17:00 WARTA MSTÓW - MLKS WOŹNIKI 2:0
2019-08-17/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - AMATOR GOLCE 3:1
2019-08-18/17:00 KS PANKI - UNIA KALETY 2:3
Kolejka nr 1
2019-08-10/13:00 AMATOR GOLCE - WARTA MSTÓW 5:1
2019-08-10/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - KS PANKI 2:3
2019-08-10/17:00 MLKS WOŹNIKI - ZIELONI ŻARKI 0:4
2019-08-10/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - UNIA RĘDZINY 6:4
2019-08-10/17:00 GROM CYKARZEW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:2
2019-08-10/17:00 LISWARTA KRZEPICE - POGOŃ KAMYK 1:1
2019-08-11/17:00 PIAST PRZYRÓW - UNIA KALETY 1:1
2019-11-23/11:00 GMINA KŁOMNICE - MKS MYSZKÓW 0:3
Kolejka nr 16
2020-03-14/15:30 WARTA MSTÓW - AMATOR GOLCE -:-
2020-03-14/15:30 ZIELONI ŻARKI - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-03-14/15:30 UNIA RĘDZINY - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-03-14/15:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - GROM CYKARZEW -:-
2020-03-14/15:30 MKS MYSZKÓW - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-03-14/15:30 POGOŃ KAMYK - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-03-14/15:30 UNIA KALETY - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-03-15/15:30 KS PANKI - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
Kolejka nr 17
2020-03-21/15:30 LISWARTA KRZEPICE - MKS MYSZKÓW -:-
2020-03-21/15:30 UNIA KALETY - KS PANKI -:-
2020-03-21/15:30 PIAST PRZYRÓW - POGOŃ KAMYK -:-
2020-03-21/15:30 GMINA KŁOMNICE - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-03-21/15:30 GROM CYKARZEW - UNIA RĘDZINY -:-
2020-03-21/15:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-03-21/15:30 MLKS WOŹNIKI - WARTA MSTÓW -:-
2020-03-21/15:30 AMATOR GOLCE - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
Kolejka nr 18
2020-03-28/16:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-03-28/16:00 WARTA MSTÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-03-28/16:00 ZIELONI ŻARKI - GROM CYKARZEW -:-
2020-03-28/16:00 UNIA RĘDZINY - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-03-28/16:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-03-28/16:00 MKS MYSZKÓW - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-03-28/16:00 POGOŃ KAMYK - UNIA KALETY -:-
2020-03-29/16:00 KS PANKI - AMATOR GOLCE -:-
Kolejka nr 19
2020-04-04/16:30 POGOŃ KAMYK - KS PANKI -:-
2020-04-04/16:30 UNIA KALETY - MKS MYSZKÓW -:-
2020-04-04/16:30 PIAST PRZYRÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-04/16:30 UNIA RĘDZINY - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-04-04/16:30 GMINA KŁOMNICE - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-04-04/16:30 GROM CYKARZEW - WARTA MSTÓW -:-
2020-04-04/16:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-04-04/16:30 MLKS WOŹNIKI - AMATOR GOLCE -:-
Kolejka nr 20
2020-04-11/17:00 KS PANKI - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-04-11/17:00 AMATOR GOLCE - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-04-11/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - GROM CYKARZEW -:-
2020-04-11/17:00 WARTA MSTÓW - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-04-11/17:00 ZIELONI ŻARKI - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-04-11/17:00 UNIA RĘDZINY - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-04-11/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA KALETY -:-
2020-04-11/17:00 MKS MYSZKÓW - POGOŃ KAMYK -:-
Kolejka nr 21
2020-04-18/17:00 MKS MYSZKÓW - KS PANKI -:-
2020-04-18/17:00 POGOŃ KAMYK - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-18/17:00 UNIA KALETY - UNIA RĘDZINY -:-
2020-04-18/17:00 PIAST PRZYRÓW - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-04-18/17:00 LISWARTA KRZEPICE - WARTA MSTÓW -:-
2020-04-18/17:00 GMINA KŁOMNICE - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-04-18/17:00 GROM CYKARZEW - AMATOR GOLCE -:-
2020-04-18/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - MLKS WOŹNIKI -:-
Kolejka nr 22
2020-04-25/17:00 MLKS WOŹNIKI - GROM CYKARZEW -:-
2020-04-25/17:00 AMATOR GOLCE - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-04-25/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-04-25/17:00 WARTA MSTÓW - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-04-25/17:00 ZIELONI ŻARKI - UNIA KALETY -:-
2020-04-25/17:00 UNIA RĘDZINY - POGOŃ KAMYK -:-
2020-04-25/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - MKS MYSZKÓW -:-
2020-04-26/16:00 KS PANKI - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
Kolejka nr 23
2020-04-29/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - KS PANKI -:-
2020-04-29/17:30 MKS MYSZKÓW - UNIA RĘDZINY -:-
2020-04-29/17:30 POGOŃ KAMYK - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-04-29/17:30 UNIA KALETY - WARTA MSTÓW -:-
2020-04-29/17:30 PIAST PRZYRÓW - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-04-29/17:30 LISWARTA KRZEPICE - AMATOR GOLCE -:-
2020-04-29/17:30 GMINA KŁOMNICE - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-04-29/17:30 GROM CYKARZEW - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
Kolejka nr 24
2020-05-03/16:00 KS PANKI - GROM CYKARZEW -:-
2020-05-03/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-05-03/17:00 MLKS WOŹNIKI - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-05-03/17:00 AMATOR GOLCE - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-05-03/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - UNIA KALETY -:-
2020-05-03/17:00 WARTA MSTÓW - POGOŃ KAMYK -:-
2020-05-03/17:00 ZIELONI ŻARKI - MKS MYSZKÓW -:-
2020-05-03/17:00 UNIA RĘDZINY - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 25
2020-05-09/17:00 UNIA RĘDZINY - KS PANKI -:-
2020-05-09/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-05-09/17:00 MKS MYSZKÓW - WARTA MSTÓW -:-
2020-05-09/17:00 POGOŃ KAMYK - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-05-09/17:00 UNIA KALETY - AMATOR GOLCE -:-
2020-05-09/17:00 PIAST PRZYRÓW - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-05-09/17:00 LISWARTA KRZEPICE - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-05-09/17:00 GMINA KŁOMNICE - GROM CYKARZEW -:-
Kolejka nr 26
2020-05-16/17:00 GROM CYKARZEW - LISWARTA KRZEPICE -:-
2020-05-16/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-05-16/17:00 MLKS WOŹNIKI - UNIA KALETY -:-
2020-05-16/17:00 AMATOR GOLCE - POGOŃ KAMYK -:-
2020-05-16/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - MKS MYSZKÓW -:-
2020-05-16/17:00 WARTA MSTÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-16/17:00 ZIELONI ŻARKI - UNIA RĘDZINY -:-
2020-05-17/16:00 KS PANKI - GMINA KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 27
2020-05-23/17:00 ZIELONI ŻARKI - KS PANKI -:-
2020-05-23/17:00 UNIA RĘDZINY - WARTA MSTÓW -:-
2020-05-23/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-05-23/17:00 MKS MYSZKÓW - AMATOR GOLCE -:-
2020-05-23/17:00 POGOŃ KAMYK - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-05-23/17:00 UNIA KALETY - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-05-23/17:00 PIAST PRZYRÓW - GROM CYKARZEW -:-
2020-05-23/17:00 LISWARTA KRZEPICE - GMINA KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 28
2020-05-30/17:00 GMINA KŁOMNICE - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-05-30/17:00 GROM CYKARZEW - UNIA KALETY -:-
2020-05-30/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - POGOŃ KAMYK -:-
2020-05-30/17:00 MLKS WOŹNIKI - MKS MYSZKÓW -:-
2020-05-30/17:00 AMATOR GOLCE - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-30/17:00 JEDNOŚĆ BORONÓW - UNIA RĘDZINY -:-
2020-05-30/17:00 WARTA MSTÓW - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-05-31/16:00 KS PANKI - LISWARTA KRZEPICE -:-
Kolejka nr 29
2020-06-06/17:30 WARTA MSTÓW - KS PANKI -:-
2020-06-06/17:30 ZIELONI ŻARKI - JEDNOŚĆ BORONÓW -:-
2020-06-06/17:30 UNIA RĘDZINY - AMATOR GOLCE -:-
2020-06-06/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - MLKS WOŹNIKI -:-
2020-06-06/17:30 MKS MYSZKÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
2020-06-06/17:30 POGOŃ KAMYK - GROM CYKARZEW -:-
2020-06-06/17:30 UNIA KALETY - GMINA KŁOMNICE -:-
2020-06-06/17:30 PIAST PRZYRÓW - LISWARTA KRZEPICE -:-
Kolejka nr 30
2020-06-13/17:30 KS PANKI - PIAST PRZYRÓW -:-
2020-06-13/17:30 LISWARTA KRZEPICE - UNIA KALETY -:-
2020-06-13/17:30 GMINA KŁOMNICE - POGOŃ KAMYK -:-
2020-06-13/17:30 GROM CYKARZEW - MKS MYSZKÓW -:-
2020-06-13/17:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-13/17:30 MLKS WOŹNIKI - UNIA RĘDZINY -:-
2020-06-13/17:30 AMATOR GOLCE - ZIELONI ŻARKI -:-
2020-06-13/17:30 JEDNOŚĆ BORONÓW - WARTA MSTÓW -:-
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ORZEŁ KIEDRZYN 13 33 11 0 2 37:14
2 LOTNIK KOŚCIELEC 13 31 10 1 2 38:12
3 OKSZA ŁOBODNO 13 29 9 2 2 48:12
4 NAPRZÓD OSTROWY 13 24 8 0 5 35:31
5 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 13 22 6 4 3 35:19
6 AJAKS CZĘSTOCHOWA 13 19 5 4 4 26:23
7 GROM MIEDŹNO 13 17 5 2 6 29:26
8 SOKÓŁ WRĘCZYCA 13 17 5 2 6 21:28
9 LISWARTA POPÓW 13 14 4 2 7 29:41
10 BŁĘKITNI LIBIDZA 13 14 4 2 7 31:44
11 SPARTA NOWA WIEŚ 13 14 4 2 7 21:41
12 KMICIC KRUSZYNA 13 11 3 2 8 33:37
13 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 13 8 2 2 9 22:46
14 BIAŁA GWIAZDA KRASICE 13 7 2 1 10 19:50
Kolejka nr 13
2019-11-09/13:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 6:1
2019-11-09/13:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LISWARTA POPÓW 0:1
2019-11-09/13:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:0
2019-11-09/13:00 KMICIC KRUSZYNA - OKSZA ŁOBODNO 3:3
2019-11-09/13:00 LOTNIK KOŚCIELEC - AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-11-10/13:00 SPARTA NOWA WIEŚ - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:5
2019-11-10/13:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:1
Kolejka nr 13
2019-11-09/13:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 6:1
2019-11-09/13:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LISWARTA POPÓW 0:1
2019-11-09/13:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:0
2019-11-09/13:00 KMICIC KRUSZYNA - OKSZA ŁOBODNO 3:3
2019-11-09/13:00 LOTNIK KOŚCIELEC - AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-11-10/13:00 SPARTA NOWA WIEŚ - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:5
2019-11-10/13:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:1
Kolejka nr 12
2019-11-02/13:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - LOTNIK KOŚCIELEC 1:4
2019-11-02/13:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 7:3
2019-11-02/13:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SPARTA NOWA WIEŚ 2:4
2019-11-02/13:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 3:0
2019-11-02/13:30 OKSZA ŁOBODNO - NAPRZÓD OSTROWY 1:2
2019-11-02/13:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORZEŁ KIEDRZYN 0:3
2019-11-02/13:30 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO 2:2
Kolejka nr 11
2019-10-26/14:00 LISWARTA POPÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 4:6
2019-10-26/14:00 GROM MIEDŹNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:3
2019-10-26/14:00 ORZEŁ KIEDRZYN - OKSZA ŁOBODNO 0:2
2019-10-26/14:00 SPARTA NOWA WIEŚ - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-10-26/14:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - LOTNIK KOŚCIELEC 0:4
2019-10-26/14:30 KMICIC KRUSZYNA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:1
2019-10-27/14:00 NAPRZÓD OSTROWY - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:4
Kolejka nr 10
2019-10-19/13:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW 4:0
2019-10-19/14:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:2
2019-10-19/14:30 LOTNIK KOŚCIELEC - SPARTA NOWA WIEŚ 2:2
2019-10-19/14:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 5:0
2019-10-19/14:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - NAPRZÓD OSTROWY 4:1
2019-10-19/14:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 0:2
2019-10-19/14:30 OKSZA ŁOBODNO - GROM MIEDŹNO 3:2
Kolejka nr 9
2019-10-12/12:00 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:2
2019-10-12/15:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BŁĘKITNI LIBIDZA 0:0
2019-10-12/15:00 LISWARTA POPÓW - OKSZA ŁOBODNO 0:6
2019-10-12/15:00 GROM MIEDŹNO - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-10-12/15:00 KMICIC KRUSZYNA - LOTNIK KOŚCIELEC 0:3
2019-10-12/15:00 SPARTA NOWA WIEŚ - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2:1
2019-10-13/15:00 ORZEŁ KIEDRZYN - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 6:1
Kolejka nr 8
2019-10-05/15:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - SPARTA NOWA WIEŚ 3:5
2019-10-05/15:30 LOTNIK KOŚCIELEC - NAPRZÓD OSTROWY 2:3
2019-10-05/15:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 1:3
2019-10-05/15:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM MIEDŹNO 0:3
2019-10-05/15:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 5:5
2019-10-05/15:30 OKSZA ŁOBODNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:1
2019-10-06/15:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - KMICIC KRUSZYNA 2:10
Kolejka nr 7
2019-09-28/11:00 NAPRZÓD OSTROWY - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 5:1
2019-09-28/15:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LOTNIK KOŚCIELEC 2:1
2019-09-28/16:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:4
2019-09-28/16:00 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 5:3
2019-09-28/16:00 GROM MIEDŹNO - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2019-09-29/16:00 KMICIC KRUSZYNA - SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2019-11-16/13:30 OKSZA ŁOBODNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
Kolejka nr 6
2019-09-21/15:30 SPARTA NOWA WIEŚ - NAPRZÓD OSTROWY 0:5
2019-09-21/15:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 2:2
2019-09-21/16:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - KMICIC KRUSZYNA 5:3
2019-09-21/16:30 LOTNIK KOŚCIELEC - GROM MIEDŹNO 1:0
2019-09-21/16:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 3:0
2019-09-21/16:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:4
2019-09-22/16:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - ORZEŁ KIEDRZYN 1:2
Kolejka nr 5
2019-09-14/16:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 4:0
2019-09-14/16:30 OKSZA ŁOBODNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7:0
2019-09-14/16:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2019-09-14/16:30 LISWARTA POPÓW - LOTNIK KOŚCIELEC 2:5
2019-09-14/16:30 GROM MIEDŹNO - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:0
2019-09-14/16:30 ORZEŁ KIEDRZYN - SPARTA NOWA WIEŚ 3:2
2019-09-14/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - KMICIC KRUSZYNA 4:2
Kolejka nr 4
2019-09-07/16:00 SPARTA NOWA WIEŚ - GROM MIEDŹNO 4:2
2019-09-07/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - NAPRZÓD OSTROWY 3:4
2019-09-07/17:00 KMICIC KRUSZYNA - ORZEŁ KIEDRZYN 2:4
2019-09-07/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:0
2019-09-07/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 0:4
2019-09-07/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3:2
2019-09-08/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - LISWARTA POPÓW 3:1
Kolejka nr 3
2019-08-27/17:30 GROM MIEDŹNO - KMICIC KRUSZYNA 3:2
2019-08-31/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:4
2019-08-31/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-08-31/17:00 OKSZA ŁOBODNO - LOTNIK KOŚCIELEC 0:2
2019-08-31/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2:2
2019-08-31/17:00 LISWARTA POPÓW - SPARTA NOWA WIEŚ 4:1
2019-08-31/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - NAPRZÓD OSTROWY 6:1
Kolejka nr 2
2019-08-24/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - ORZEŁ KIEDRZYN 2:4
2019-08-24/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 5:1
2019-08-24/17:00 KMICIC KRUSZYNA - LISWARTA POPÓW 2:0
2019-08-24/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:1
2019-08-24/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - OKSZA ŁOBODNO 0:6
2019-08-24/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 4:2
2019-08-24/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:2
Kolejka nr 1
2019-08-17/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:2
2019-08-17/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LOTNIK KOŚCIELEC 0:4
2019-08-17/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2:1
2019-08-17/17:00 OKSZA ŁOBODNO - SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2019-08-17/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - KMICIC KRUSZYNA 4:2
2019-08-17/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW 1:5
2019-08-17/17:00 GROM MIEDŹNO - ORZEŁ KIEDRZYN 0:2
Kolejka nr 14
2020-03-21/15:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2020-03-21/15:30 LOTNIK KOŚCIELEC - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-03-21/15:30 LISWARTA POPÓW - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2020-03-21/15:30 ORZEŁ KIEDRZYN - GROM MIEDŹNO -:-
2020-03-22/15:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2020-03-22/15:30 SPARTA NOWA WIEŚ - OKSZA ŁOBODNO -:-
2020-03-22/15:30 KMICIC KRUSZYNA - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 15
2020-03-28/16:00 ORZEŁ KIEDRZYN - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2020-03-28/16:00 GROM MIEDŹNO - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2020-03-28/16:00 LISWARTA POPÓW - KMICIC KRUSZYNA -:-
2020-03-28/16:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2020-03-28/16:00 OKSZA ŁOBODNO - BIAŁA GWIAZDA KRASICE -:-
2020-03-28/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2020-03-28/18:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
Kolejka nr 16
2020-04-04/16:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-04-04/16:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-04/16:30 LOTNIK KOŚCIELEC - OKSZA ŁOBODNO -:-
2020-04-04/16:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2020-04-04/16:30 SPARTA NOWA WIEŚ - LISWARTA POPÓW -:-
2020-04-04/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-04-05/16:30 KMICIC KRUSZYNA - GROM MIEDŹNO -:-
Kolejka nr 17
2020-04-11/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2020-04-11/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - KMICIC KRUSZYNA -:-
2020-04-11/17:00 GROM MIEDŹNO - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2020-04-11/17:00 LISWARTA POPÓW - BIAŁA GWIAZDA KRASICE -:-
2020-04-11/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-04-11/17:00 OKSZA ŁOBODNO - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-11/18:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
Kolejka nr 18
2020-04-18/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-18/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OKSZA ŁOBODNO -:-
2020-04-18/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2020-04-18/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - LISWARTA POPÓW -:-
2020-04-18/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - GROM MIEDŹNO -:-
2020-04-18/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-04-18/17:00 KMICIC KRUSZYNA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
Kolejka nr 19
2020-04-25/17:00 KMICIC KRUSZYNA - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2020-04-25/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2020-04-25/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - BIAŁA GWIAZDA KRASICE -:-
2020-04-25/17:00 GROM MIEDŹNO - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-04-25/17:00 LISWARTA POPÓW - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2020-04-25/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-04-25/17:00 OKSZA ŁOBODNO - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 20
2020-05-02/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - OKSZA ŁOBODNO -:-
2020-05-02/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2020-05-02/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LISWARTA POPÓW -:-
2020-05-02/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO -:-
2020-05-02/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-05-02/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2020-05-02/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - KMICIC KRUSZYNA -:-
Kolejka nr 21
2020-05-09/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2020-05-09/17:00 KMICIC KRUSZYNA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE -:-
2020-05-09/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-05-09/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-09/17:00 GROM MIEDŹNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-05-09/17:00 LISWARTA POPÓW - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-09/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - OKSZA ŁOBODNO -:-
Kolejka nr 22
2020-05-16/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2020-05-16/17:00 OKSZA ŁOBODNO - LISWARTA POPÓW -:-
2020-05-16/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO -:-
2020-05-16/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-05-16/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2020-05-16/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - KMICIC KRUSZYNA -:-
2020-05-16/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
Kolejka nr 23
2020-05-23/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2020-05-23/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
2020-05-23/17:00 KMICIC KRUSZYNA - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-23/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-05-23/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2020-05-23/17:00 GROM MIEDŹNO - OKSZA ŁOBODNO -:-
2020-05-23/17:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 24
2020-05-30/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA POPÓW -:-
2020-05-30/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - GROM MIEDŹNO -:-
2020-05-30/17:00 OKSZA ŁOBODNO - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-05-30/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2020-05-30/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KMICIC KRUSZYNA -:-
2020-05-30/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2020-05-30/17:00 LOTNIK KOŚCIELEC - BIAŁA GWIAZDA KRASICE -:-
Kolejka nr 25
2020-06-06/17:30 LOTNIK KOŚCIELEC - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2020-06-06/17:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-06/17:30 SPARTA NOWA WIEŚ - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2020-06-06/17:30 KMICIC KRUSZYNA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2020-06-06/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - OKSZA ŁOBODNO -:-
2020-06-06/17:30 ORZEŁ KIEDRZYN - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2020-06-06/17:30 GROM MIEDŹNO - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 26
2020-06-13/17:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - GROM MIEDŹNO -:-
2020-06-13/17:30 LISWARTA POPÓW - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2020-06-13/17:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2020-06-13/17:30 OKSZA ŁOBODNO - KMICIC KRUSZYNA -:-
2020-06-13/17:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2020-06-13/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - BIAŁA GWIAZDA KRASICE -:-
2020-06-13/17:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LOTNIK KOŚCIELEC -:-
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SPARTA SZCZEKOCINY 13 32 10 2 1 36:14
2 CZARNI STARCZA 13 29 9 2 2 49:14
3 START SOBORZYCE 13 27 8 3 2 35:26
4 JURA Niegowa 13 25 8 1 4 37:25
5 OLIMPIA HUTA STARA 13 24 8 0 5 38:27
6 PILICA KONIECPOL 13 23 7 2 4 44:14
7 LOT KONOPISKA 13 18 5 3 5 37:30
8 KAMIENICA POLSKA 13 18 5 3 5 28:27
9 SOKÓŁ OLSZTYN 13 13 3 4 6 17:28
10 ORKAN RZERZĘCZYCE 13 12 3 3 7 26:48
11 UNIA MASŁOŃSKIE 13 10 2 4 7 22:35
12 LZS MRZYGŁÓD 13 10 3 1 9 22:42
13 KS KOTOWICE 13 9 2 3 8 21:48
14 ZŁOTY POTOK 13 7 2 1 10 13:47
Kolejka nr 13
2019-11-09/13:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - OLIMPIA HUTA STARA 4:3
2019-11-09/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KAMIENICA POLSKA 1:0
2019-11-09/13:00 CZARNI STARCZA - ZŁOTY POTOK 8:1
2019-11-09/13:00 UNIA MASŁOŃSKIE - PILICA KONIECPOL 2:7
2019-11-09/13:00 KS KOTOWICE - LOT KONOPISKA 3:2
2019-11-10/13:00 JURA Niegowa - LZS MRZYGŁÓD 2:0
2019-11-10/13:00 START SOBORZYCE - SPARTA SZCZEKOCINY 2:1
Kolejka nr 13
2019-11-09/13:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - OLIMPIA HUTA STARA 4:3
2019-11-09/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KAMIENICA POLSKA 1:0
2019-11-09/13:00 CZARNI STARCZA - ZŁOTY POTOK 8:1
2019-11-09/13:00 UNIA MASŁOŃSKIE - PILICA KONIECPOL 2:7
2019-11-09/13:00 KS KOTOWICE - LOT KONOPISKA 3:2
2019-11-10/13:00 JURA Niegowa - LZS MRZYGŁÓD 2:0
2019-11-10/13:00 START SOBORZYCE - SPARTA SZCZEKOCINY 2:1
Kolejka nr 12
2019-11-02/12:00 PILICA KONIECPOL - START SOBORZYCE 1:1
2019-11-02/13:30 LOT KONOPISKA - UNIA MASŁOŃSKIE 4:4
2019-11-02/13:30 KAMIENICA POLSKA - JURA Niegowa 2:3
2019-11-02/13:30 LZS MRZYGŁÓD - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:5
2019-11-03/13:00 OLIMPIA HUTA STARA - KS KOTOWICE 8:0
2019-11-03/13:30 SPARTA SZCZEKOCINY - CZARNI STARCZA 1:1
2019-11-03/14:00 ZŁOTY POTOK - SOKÓŁ OLSZTYN 2:1
Kolejka nr 11
2019-10-26/14:00 LZS MRZYGŁÓD - OLIMPIA HUTA STARA 1:5
2019-10-26/14:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - KAMIENICA POLSKA 2:7
2019-10-26/14:00 SOKÓŁ OLSZTYN - SPARTA SZCZEKOCINY 1:3
2019-10-26/14:00 CZARNI STARCZA - PILICA KONIECPOL 3:0
2019-10-26/14:00 START SOBORZYCE - LOT KONOPISKA 3:0
2019-10-27/14:00 JURA Niegowa - ZŁOTY POTOK 5:0
2019-10-27/14:00 UNIA MASŁOŃSKIE - KS KOTOWICE 1:1
Kolejka nr 10
2019-10-19/13:00 PILICA KONIECPOL - SOKÓŁ OLSZTYN 0:1
2019-10-19/14:30 OLIMPIA HUTA STARA - UNIA MASŁOŃSKIE 1:0
2019-10-19/14:30 KS KOTOWICE - START SOBORZYCE 3:4
2019-10-19/14:30 LOT KONOPISKA - CZARNI STARCZA 1:4
2019-10-19/14:30 KAMIENICA POLSKA - LZS MRZYGŁÓD 3:2
2019-10-20/11:00 ZŁOTY POTOK - ORKAN RZERZĘCZYCE 2:2
2019-10-20/14:30 SPARTA SZCZEKOCINY - JURA Niegowa 2:1
Kolejka nr 9
2019-10-12/13:00 KAMIENICA POLSKA - OLIMPIA HUTA STARA 3:0
2019-10-12/15:00 LZS MRZYGŁÓD - ZŁOTY POTOK 4:1
2019-10-12/15:00 CZARNI STARCZA - KS KOTOWICE 6:2
2019-10-12/15:00 START SOBORZYCE - UNIA MASŁOŃSKIE 3:1
2019-10-13/14:00 SOKÓŁ OLSZTYN - LOT KONOPISKA 2:2
2019-10-13/15:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - SPARTA SZCZEKOCINY 2:3
2019-10-13/15:00 JURA Niegowa - PILICA KONIECPOL 2:1
Kolejka nr 8
2019-10-05/13:00 PILICA KONIECPOL - ORKAN RZERZĘCZYCE 9:0
2019-10-05/15:30 OLIMPIA HUTA STARA - START SOBORZYCE 3:0
2019-10-05/15:30 UNIA MASŁOŃSKIE - CZARNI STARCZA 2:6
2019-10-05/15:30 KS KOTOWICE - SOKÓŁ OLSZTYN 1:1
2019-10-05/15:30 LOT KONOPISKA - JURA Niegowa 6:2
2019-10-06/11:00 ZŁOTY POTOK - KAMIENICA POLSKA 1:3
2019-10-06/15:30 SPARTA SZCZEKOCINY - LZS MRZYGŁÓD 2:0
Kolejka nr 7
2019-09-28/13:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - LOT KONOPISKA 2:2
2019-09-28/16:00 KAMIENICA POLSKA - SPARTA SZCZEKOCINY 0:4
2019-09-28/16:00 LZS MRZYGŁÓD - PILICA KONIECPOL 1:5
2019-09-28/16:00 SOKÓŁ OLSZTYN - UNIA MASŁOŃSKIE 2:2
2019-09-28/16:00 CZARNI STARCZA - START SOBORZYCE 3:4
2019-09-29/11:00 ZŁOTY POTOK - OLIMPIA HUTA STARA 2:4
2019-09-29/13:30 JURA Niegowa - KS KOTOWICE 2:2
Kolejka nr 6
2019-09-21/12:00 START SOBORZYCE - SOKÓŁ OLSZTYN 6:2
2019-09-21/13:00 PILICA KONIECPOL - KAMIENICA POLSKA 2:0
2019-09-21/16:30 OLIMPIA HUTA STARA - CZARNI STARCZA 0:5
2019-09-21/16:30 KS KOTOWICE - ORKAN RZERZĘCZYCE 4:3
2019-09-21/16:30 LOT KONOPISKA - LZS MRZYGŁÓD 9:1
2019-09-22/16:30 UNIA MASŁOŃSKIE - JURA Niegowa 1:2
2019-09-22/16:30 SPARTA SZCZEKOCINY - ZŁOTY POTOK 5:0
Kolejka nr 5
2019-09-14/16:30 LZS MRZYGŁÓD - KS KOTOWICE 5:0
2019-09-14/16:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - UNIA MASŁOŃSKIE 2:0
2019-09-14/16:30 JURA Niegowa - START SOBORZYCE 4:1
2019-09-14/16:30 SOKÓŁ OLSZTYN - CZARNI STARCZA 1:0
2019-09-15/16:30 SPARTA SZCZEKOCINY - OLIMPIA HUTA STARA 5:2
2019-09-15/16:30 KAMIENICA POLSKA - LOT KONOPISKA 0:3
2019-09-18/17:00 ZŁOTY POTOK - PILICA KONIECPOL 0:7
Kolejka nr 4
2019-09-05/18:00 LOT KONOPISKA - ZŁOTY POTOK 3:0
2019-09-07/15:30 UNIA MASŁOŃSKIE - LZS MRZYGŁÓD 2:0
2019-09-07/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SOKÓŁ OLSZTYN 5:3
2019-09-07/17:00 CZARNI STARCZA - JURA Niegowa 4:1
2019-09-07/17:00 START SOBORZYCE - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:1
2019-09-08/16:00 KS KOTOWICE - KAMIENICA POLSKA 2:3
2019-09-11/17:00 PILICA KONIECPOL - SPARTA SZCZEKOCINY 0:0
Kolejka nr 3
2019-08-30/17:30 PILICA KONIECPOL - OLIMPIA HUTA STARA 0:2
2019-08-31/13:00 KAMIENICA POLSKA - UNIA MASŁOŃSKIE 2:2
2019-08-31/17:00 LZS MRZYGŁÓD - START SOBORZYCE 2:2
2019-08-31/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - CZARNI STARCZA 1:3
2019-09-01/17:00 SPARTA SZCZEKOCINY - LOT KONOPISKA 3:2
2019-09-01/17:00 ZŁOTY POTOK - KS KOTOWICE 3:1
2019-09-01/17:00 JURA Niegowa - SOKÓŁ OLSZTYN 3:1
Kolejka nr 2
2019-08-24/12:00 LOT KONOPISKA - PILICA KONIECPOL 1:5
2019-08-24/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - JURA Niegowa 4:2
2019-08-24/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - ORKAN RZERZĘCZYCE 1:1
2019-08-24/17:00 CZARNI STARCZA - LZS MRZYGŁÓD 6:0
2019-08-24/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - ZŁOTY POTOK 3:1
2019-08-24/17:00 KS KOTOWICE - SPARTA SZCZEKOCINY 1:3
2019-08-25/17:00 START SOBORZYCE - KAMIENICA POLSKA 5:5
Kolejka nr 1
2019-08-15/17:00 ZŁOTY POTOK - START SOBORZYCE 0:1
2019-08-17/17:00 LOT KONOPISKA - OLIMPIA HUTA STARA 2:1
2019-08-17/17:00 PILICA KONIECPOL - KS KOTOWICE 7:1
2019-08-17/17:00 KAMIENICA POLSKA - CZARNI STARCZA 0:0
2019-08-17/17:00 LZS MRZYGŁÓD - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
2019-08-17/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - JURA Niegowa 1:8
2019-08-18/17:00 SPARTA SZCZEKOCINY - UNIA MASŁOŃSKIE 4:2
Kolejka nr 14
2020-03-21/15:30 OLIMPIA HUTA STARA - LOT KONOPISKA -:-
2020-03-21/15:30 KS KOTOWICE - PILICA KONIECPOL -:-
2020-03-21/15:30 UNIA MASŁOŃSKIE - SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-03-21/15:30 CZARNI STARCZA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-03-21/15:30 SOKÓŁ OLSZTYN - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-03-22/14:00 START SOBORZYCE - ZŁOTY POTOK -:-
2020-03-22/14:30 JURA Niegowa - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
Kolejka nr 15
2020-03-28/16:00 JURA Niegowa - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-03-28/16:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2020-03-28/16:00 LZS MRZYGŁÓD - CZARNI STARCZA -:-
2020-03-28/16:00 KAMIENICA POLSKA - START SOBORZYCE -:-
2020-03-28/16:00 ZŁOTY POTOK - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-03-28/16:00 PILICA KONIECPOL - LOT KONOPISKA -:-
2020-03-29/16:00 SPARTA SZCZEKOCINY - KS KOTOWICE -:-
Kolejka nr 16
2020-04-04/16:30 OLIMPIA HUTA STARA - PILICA KONIECPOL -:-
2020-04-04/16:30 LOT KONOPISKA - SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-04-04/16:30 KS KOTOWICE - ZŁOTY POTOK -:-
2020-04-04/16:30 UNIA MASŁOŃSKIE - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-04-04/16:30 START SOBORZYCE - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-04-04/16:30 CZARNI STARCZA - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-04-04/16:30 SOKÓŁ OLSZTYN - JURA Niegowa -:-
Kolejka nr 17
2020-04-11/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-04-11/17:00 JURA Niegowa - CZARNI STARCZA -:-
2020-04-11/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - START SOBORZYCE -:-
2020-04-11/17:00 LZS MRZYGŁÓD - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-04-11/17:00 KAMIENICA POLSKA - KS KOTOWICE -:-
2020-04-11/17:00 ZŁOTY POTOK - LOT KONOPISKA -:-
2020-04-11/17:00 SPARTA SZCZEKOCINY - PILICA KONIECPOL -:-
Kolejka nr 18
2020-04-18/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-04-18/17:00 PILICA KONIECPOL - ZŁOTY POTOK -:-
2020-04-18/17:00 LOT KONOPISKA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-04-18/17:00 KS KOTOWICE - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-04-18/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-04-18/17:00 START SOBORZYCE - JURA Niegowa -:-
2020-04-18/17:00 CZARNI STARCZA - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
Kolejka nr 19
2020-04-25/17:00 CZARNI STARCZA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-04-25/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - START SOBORZYCE -:-
2020-04-25/17:00 JURA Niegowa - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-04-25/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - KS KOTOWICE -:-
2020-04-25/17:00 LZS MRZYGŁÓD - LOT KONOPISKA -:-
2020-04-25/17:00 KAMIENICA POLSKA - PILICA KONIECPOL -:-
2020-04-25/17:00 ZŁOTY POTOK - SPARTA SZCZEKOCINY -:-
Kolejka nr 20
2020-05-02/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ZŁOTY POTOK -:-
2020-05-02/17:00 PILICA KONIECPOL - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-05-02/17:00 LOT KONOPISKA - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-05-02/17:00 KS KOTOWICE - JURA Niegowa -:-
2020-05-02/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2020-05-02/17:00 START SOBORZYCE - CZARNI STARCZA -:-
2020-05-03/17:00 SPARTA SZCZEKOCINY - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 21
2020-05-09/17:00 START SOBORZYCE - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-05-09/17:00 CZARNI STARCZA - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-05-09/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KS KOTOWICE -:-
2020-05-09/17:00 JURA Niegowa - LOT KONOPISKA -:-
2020-05-09/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - PILICA KONIECPOL -:-
2020-05-09/17:00 LZS MRZYGŁÓD - SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-05-09/17:00 KAMIENICA POLSKA - ZŁOTY POTOK -:-
Kolejka nr 22
2020-05-16/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-05-16/17:00 ZŁOTY POTOK - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-05-16/17:00 PILICA KONIECPOL - JURA Niegowa -:-
2020-05-16/17:00 LOT KONOPISKA - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2020-05-16/17:00 KS KOTOWICE - CZARNI STARCZA -:-
2020-05-16/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - START SOBORZYCE -:-
2020-05-17/17:00 SPARTA SZCZEKOCINY - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
Kolejka nr 23
2020-05-23/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-05-23/17:00 START SOBORZYCE - KS KOTOWICE -:-
2020-05-23/17:00 CZARNI STARCZA - LOT KONOPISKA -:-
2020-05-23/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - PILICA KONIECPOL -:-
2020-05-23/17:00 JURA Niegowa - SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-05-23/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - ZŁOTY POTOK -:-
2020-05-23/17:00 LZS MRZYGŁÓD - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 24
2020-05-30/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - LZS MRZYGŁÓD -:-
2020-05-30/17:00 KAMIENICA POLSKA - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-05-30/17:00 ZŁOTY POTOK - JURA Niegowa -:-
2020-05-30/17:00 PILICA KONIECPOL - CZARNI STARCZA -:-
2020-05-30/17:00 LOT KONOPISKA - START SOBORZYCE -:-
2020-05-30/17:00 KS KOTOWICE - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-05-31/17:00 SPARTA SZCZEKOCINY - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
Kolejka nr 25
2020-06-06/17:30 KS KOTOWICE - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2020-06-06/17:30 UNIA MASŁOŃSKIE - LOT KONOPISKA -:-
2020-06-06/17:30 START SOBORZYCE - PILICA KONIECPOL -:-
2020-06-06/17:30 CZARNI STARCZA - SPARTA SZCZEKOCINY -:-
2020-06-06/17:30 SOKÓŁ OLSZTYN - ZŁOTY POTOK -:-
2020-06-06/17:30 JURA Niegowa - KAMIENICA POLSKA -:-
2020-06-06/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - LZS MRZYGŁÓD -:-
Kolejka nr 26
2020-06-13/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
2020-06-13/17:30 LZS MRZYGŁÓD - JURA Niegowa -:-
2020-06-13/17:30 KAMIENICA POLSKA - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
2020-06-13/17:30 ZŁOTY POTOK - CZARNI STARCZA -:-
2020-06-13/17:30 SPARTA SZCZEKOCINY - START SOBORZYCE -:-
2020-06-13/17:30 PILICA KONIECPOL - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2020-06-13/17:30 LOT KONOPISKA - KS KOTOWICE -:-
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ZNICZ II KŁOBUCK 10 25 8 1 1 26:10
2 ORLIK BLACHOWNIA 10 25 8 1 1 38:11
3 METAL RZEKI WIELKIE 10 24 8 0 2 45:14
4 GMINA II KŁOMNICE 10 19 6 1 3 17:12
5 POLONIA-UNIA WIDZÓW 10 16 5 1 4 17:20
6 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 10 16 4 4 2 17:12
7 ISKRA MOKRZESZ 10 13 4 1 5 22:24
8 JUNIOR Szarlejka 10 7 2 1 7 16:24
9 UNIA II RĘDZINY 10 7 2 1 7 12:36
10 PIAST LUBOJNA 10 6 2 0 8 9:32
11 PŁOMIEŃ BOROWE 10 1 0 1 9 12:36
Kolejka nr 11
2019-11-02/13:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - JUNIOR Szarlejka 2:0
2019-11-02/13:30 ZNICZ II KŁOBUCK - GMINA II KŁOMNICE 3:1
2019-11-02/13:30 ISKRA MOKRZESZ - PIAST LUBOJNA 3:1
2019-11-02/14:30 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 7:2
2019-11-03/13:30 UNIA II RĘDZINY - PŁOMIEŃ BOROWE 3:1
Kolejka nr 11
2019-11-02/13:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - JUNIOR Szarlejka 2:0
2019-11-02/13:30 ZNICZ II KŁOBUCK - GMINA II KŁOMNICE 3:1
2019-11-02/13:30 ISKRA MOKRZESZ - PIAST LUBOJNA 3:1
2019-11-02/14:30 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 7:2
2019-11-03/13:30 UNIA II RĘDZINY - PŁOMIEŃ BOROWE 3:1
Kolejka nr 10
2019-10-26/14:00 PIAST LUBOJNA - ZNICZ II KŁOBUCK 1:2
2019-10-26/14:00 JUNIOR Szarlejka - UNIA II RĘDZINY 5:0
2019-10-27/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ISKRA MOKRZESZ 3:4
2019-10-27/14:00 GMINA II KŁOMNICE - METAL RZEKI WIELKIE 2:1
2019-10-27/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ORLIK BLACHOWNIA 0:0
Kolejka nr 9
2019-10-19/15:00 JUNIOR Szarlejka - PŁOMIEŃ BOROWE 4:4
2019-10-19/15:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2:0
2019-10-19/15:00 ORLIK BLACHOWNIA - GMINA II KŁOMNICE 4:0
2019-10-19/15:00 METAL RZEKI WIELKIE - PIAST LUBOJNA 6:0
2019-10-20/15:00 ZNICZ II KŁOBUCK - ISKRA MOKRZESZ 5:0
Kolejka nr 8
2019-10-12/15:00 PIAST LUBOJNA - ORLIK BLACHOWNIA 2:6
2019-10-13/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ZNICZ II KŁOBUCK 1:2
2019-10-13/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - UNIA II RĘDZINY 4:0
2019-10-13/15:00 ISKRA MOKRZESZ - METAL RZEKI WIELKIE 1:2
2019-10-13/15:00 GMINA II KŁOMNICE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 2:0
Kolejka nr 7
2019-10-05/15:30 ORLIK BLACHOWNIA - ISKRA MOKRZESZ 3:2
2019-10-05/15:30 METAL RZEKI WIELKIE - ZNICZ II KŁOBUCK 4:1
2019-10-06/15:30 JUNIOR Szarlejka - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:5
2019-10-06/15:30 UNIA II RĘDZINY - GMINA II KŁOMNICE 0:2
2019-10-06/15:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PIAST LUBOJNA 5:1
Kolejka nr 6
2019-09-28/16:00 ZNICZ II KŁOBUCK - ORLIK BLACHOWNIA 3:2
2019-09-29/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - METAL RZEKI WIELKIE 1:9
2019-09-29/16:00 ISKRA MOKRZESZ - POLONIA-UNIA WIDZÓW 3:4
2019-09-29/16:00 PIAST LUBOJNA - UNIA II RĘDZINY 0:2
2019-09-29/16:00 GMINA II KŁOMNICE - JUNIOR Szarlejka 1:0
Kolejka nr 5
2019-09-21/16:30 JUNIOR Szarlejka - PIAST LUBOJNA 3:0
2019-09-21/16:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ZNICZ II KŁOBUCK 0:2
2019-09-21/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - METAL RZEKI WIELKIE 4:2
2019-09-22/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PŁOMIEŃ BOROWE 2:1
2019-09-22/16:30 UNIA II RĘDZINY - ISKRA MOKRZESZ 0:3
Kolejka nr 4
2019-09-14/16:30 METAL RZEKI WIELKIE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 7:0
2019-09-15/11:00 PŁOMIEŃ BOROWE - ORLIK BLACHOWNIA 0:5
2019-09-15/12:00 ZNICZ II KŁOBUCK - UNIA II RĘDZINY 6:0
2019-09-15/16:30 ISKRA MOKRZESZ - JUNIOR Szarlejka 3:1
2019-09-15/16:30 GMINA II KŁOMNICE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 0:0
Kolejka nr 3
2019-09-07/17:00 JUNIOR Szarlejka - ZNICZ II KŁOBUCK 1:2
2019-09-08/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PIAST LUBOJNA 3:0
2019-09-08/17:00 GMINA II KŁOMNICE - PŁOMIEŃ BOROWE 4:0
2019-09-08/17:00 UNIA II RĘDZINY - METAL RZEKI WIELKIE 3:5
2019-09-08/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ORLIK BLACHOWNIA 0:2
Kolejka nr 2
2019-08-31/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - JUNIOR Szarlejka 2:0
2019-08-31/17:00 PIAST LUBOJNA - GMINA II KŁOMNICE 2:1
2019-09-01/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - POLONIA-UNIA WIDZÓW 0:1
2019-09-01/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - UNIA II RĘDZINY 7:1
2019-09-01/17:00 ISKRA MOKRZESZ - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:1
Kolejka nr 1
2019-08-24/16:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ZNICZ II KŁOBUCK 0:0
2019-08-24/17:00 PIAST LUBOJNA - PŁOMIEŃ BOROWE 2:1
2019-08-25/17:00 GMINA II KŁOMNICE - ISKRA MOKRZESZ 4:2
2019-08-25/17:00 JUNIOR Szarlejka - ORLIK BLACHOWNIA 1:5
2019-08-25/17:00 UNIA II RĘDZINY - POLONIA-UNIA WIDZÓW 3:3
Kolejka nr 12
2020-03-28/16:00 ORLIK BLACHOWNIA - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-03-29/16:00 PŁOMIEŃ BOROWE - PIAST LUBOJNA -:-
2020-03-29/16:00 ISKRA MOKRZESZ - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-03-29/16:00 ZNICZ II KŁOBUCK - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-03-29/16:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - UNIA II RĘDZINY -:-
Kolejka nr 13
2020-04-05/16:30 POLONIA-UNIA WIDZÓW - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-04-05/16:30 UNIA II RĘDZINY - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2020-04-05/16:30 JUNIOR Szarlejka - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-04-05/16:30 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-04-05/16:30 GMINA II KŁOMNICE - PIAST LUBOJNA -:-
Kolejka nr 14
2020-04-18/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-04-19/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-04-19/17:00 PIAST LUBOJNA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-04-19/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-04-19/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - UNIA II RĘDZINY -:-
Kolejka nr 15
2020-04-25/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-04-26/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-04-26/17:00 UNIA II RĘDZINY - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2020-04-26/17:00 JUNIOR Szarlejka - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-04-26/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - GMINA II KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 16
2020-05-03/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-05-03/17:00 PIAST LUBOJNA - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-05-03/17:00 ISKRA MOKRZESZ - UNIA II RĘDZINY -:-
2020-05-03/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-05-03/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - ORLIK BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 17
2020-05-09/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2020-05-10/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-05-10/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-05-10/17:00 UNIA II RĘDZINY - PIAST LUBOJNA -:-
2020-05-10/17:00 JUNIOR Szarlejka - GMINA II KŁOMNICE -:-
Kolejka nr 18
2020-05-17/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-05-17/17:00 GMINA II KŁOMNICE - UNIA II RĘDZINY -:-
2020-05-17/17:00 PIAST LUBOJNA - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-05-17/17:00 ISKRA MOKRZESZ - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2020-05-17/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - METAL RZEKI WIELKIE -:-
Kolejka nr 19
2020-05-23/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - PIAST LUBOJNA -:-
2020-05-24/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-05-24/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - ISKRA MOKRZESZ -:-
2020-05-24/17:00 POLONIA-UNIA WIDZÓW - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-05-24/17:00 UNIA II RĘDZINY - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
Kolejka nr 20
2020-05-31/17:00 PŁOMIEŃ BOROWE - JUNIOR Szarlejka -:-
2020-05-31/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-05-31/17:00 GMINA II KŁOMNICE - ORLIK BLACHOWNIA -:-
2020-05-31/17:00 PIAST LUBOJNA - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-05-31/17:00 ISKRA MOKRZESZ - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 21
2020-06-06/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA -:-
2020-06-07/17:30 ISKRA MOKRZESZ - PŁOMIEŃ BOROWE -:-
2020-06-07/17:30 ZNICZ II KŁOBUCK - PIAST LUBOJNA -:-
2020-06-07/17:30 METAL RZEKI WIELKIE - GMINA II KŁOMNICE -:-
2020-06-07/17:30 UNIA II RĘDZINY - JUNIOR Szarlejka -:-
Kolejka nr 22
2020-06-14/17:30 PŁOMIEŃ BOROWE - UNIA II RĘDZINY -:-
2020-06-14/17:30 JUNIOR Szarlejka - POLONIA-UNIA WIDZÓW -:-
2020-06-14/17:30 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2020-06-14/17:30 GMINA II KŁOMNICE - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2020-06-14/17:30 PIAST LUBOJNA - ISKRA MOKRZESZ -:-
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MAŁA PANEW Cynków 9 22 7 1 1 34:12
2 PŁOMIEŃ Kuźnica M. 9 20 6 2 1 29:11
3 MKS II MYSZKÓW 9 15 4 3 2 27:14
4 WARTA II MSTÓW 9 14 4 2 3 24:20
5 GROM POCZESNA 9 14 4 2 3 17:14
6 POGOŃ BLACHOWNIA 9 12 3 3 3 18:15
7 LELOVIA Lelów 9 10 3 1 5 27:37
8 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 9 8 2 2 5 13:26
9 WARTA MYSZKÓW 9 7 2 1 6 12:32
10 ORŁY KUSIĘTA 9 4 1 1 7 11:31
Kolejka nr 9
2019-10-26/13:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - MAŁA PANEW Cynków 3:0
2019-10-26/14:00 WARTA MYSZKÓW - GROM POCZESNA 2:0
2019-10-27/14:00 MKS II MYSZKÓW - WARTA II MSTÓW 0:0
2019-10-27/14:00 ORŁY KUSIĘTA - LELOVIA Lelów 6:4
2019-10-27/14:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - POGOŃ BLACHOWNIA 1:1
Kolejka nr 9
2019-10-26/13:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - MAŁA PANEW Cynków 3:0
2019-10-26/14:00 WARTA MYSZKÓW - GROM POCZESNA 2:0
2019-10-27/14:00 MKS II MYSZKÓW - WARTA II MSTÓW 0:0
2019-10-27/14:00 ORŁY KUSIĘTA - LELOVIA Lelów 6:4
2019-10-27/14:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - POGOŃ BLACHOWNIA 1:1
Kolejka nr 8
2019-10-20/12:00 GROM POCZESNA - ORŁY KUSIĘTA 3:1
2019-10-20/15:00 WARTA II MSTÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 6:2
2019-10-20/15:00 POGOŃ BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 1:1
2019-10-20/15:00 MAŁA PANEW Cynków - WARTA MYSZKÓW 9:1
2019-10-20/15:00 LELOVIA Lelów - MKS II MYSZKÓW 2:8
Kolejka nr 7
2019-10-12/15:00 WARTA MYSZKÓW - POGOŃ BLACHOWNIA 2:3
2019-10-13/11:00 LELOVIA Lelów - WARTA II MSTÓW 4:3
2019-10-13/15:00 MKS II MYSZKÓW - GROM POCZESNA 1:2
2019-10-13/15:00 ORŁY KUSIĘTA - MAŁA PANEW Cynków 0:2
2019-10-13/15:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:0
Kolejka nr 6
2019-10-05/15:30 WARTA II MSTÓW - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 2:6
2019-10-06/15:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - WARTA MYSZKÓW 5:1
2019-10-06/15:30 POGOŃ BLACHOWNIA - ORŁY KUSIĘTA 5:1
2019-10-06/15:30 MAŁA PANEW Cynków - MKS II MYSZKÓW 5:4
2019-10-06/15:30 LELOVIA Lelów - GROM POCZESNA 3:2
Kolejka nr 5
2019-09-29/16:00 GROM POCZESNA - WARTA II MSTÓW 2:2
2019-09-29/16:00 LELOVIA Lelów - MAŁA PANEW Cynków 1:6
2019-09-29/16:00 MKS II MYSZKÓW - POGOŃ BLACHOWNIA 2:1
2019-09-29/16:00 ORŁY KUSIĘTA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 0:3
2019-09-29/16:00 WARTA MYSZKÓW - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 1:5
Kolejka nr 4
2019-09-22/16:30 WARTA II MSTÓW - WARTA MYSZKÓW 4:2
2019-09-22/16:30 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - ORŁY KUSIĘTA 6:0
2019-09-22/16:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - MKS II MYSZKÓW 1:1
2019-09-22/16:30 POGOŃ BLACHOWNIA - LELOVIA Lelów 5:3
2019-09-22/16:30 MAŁA PANEW Cynków - GROM POCZESNA 4:3
Kolejka nr 3
2019-09-14/16:30 MAŁA PANEW Cynków - WARTA II MSTÓW 2:0
2019-09-15/14:00 MKS II MYSZKÓW - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 5:1
2019-09-15/16:30 GROM POCZESNA - POGOŃ BLACHOWNIA 3:1
2019-09-15/16:30 LELOVIA Lelów - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 6:1
2019-09-15/16:30 ORŁY KUSIĘTA - WARTA MYSZKÓW 0:1
Kolejka nr 2
2019-09-07/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - MAŁA PANEW Cynków 0:0
2019-09-08/17:00 WARTA II MSTÓW - ORŁY KUSIĘTA 5:1
2019-09-08/17:00 WARTA MYSZKÓW - MKS II MYSZKÓW 0:4
2019-09-08/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - LELOVIA Lelów 4:2
2019-09-08/17:00 GROM POCZESNA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 2:0
Kolejka nr 1
2019-08-31/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - WARTA II MSTÓW 1:2
2019-09-01/17:00 MAŁA PANEW Cynków - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 6:0
2019-09-01/17:00 GROM POCZESNA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. 0:0
2019-09-01/17:00 LELOVIA Lelów - WARTA MYSZKÓW 2:2
2019-09-01/17:00 MKS II MYSZKÓW - ORŁY KUSIĘTA 2:2
Kolejka nr 10
2020-04-19/17:00 WARTA II MSTÓW - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-04-19/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-04-19/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - GROM POCZESNA -:-
2020-04-19/17:00 WARTA MYSZKÓW - LELOVIA Lelów -:-
2020-04-19/17:00 ORŁY KUSIĘTA - MKS II MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 11
2020-04-26/17:00 ORŁY KUSIĘTA - WARTA II MSTÓW -:-
2020-04-26/17:00 MKS II MYSZKÓW - WARTA MYSZKÓW -:-
2020-04-26/17:00 LELOVIA Lelów - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-
2020-04-26/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - GROM POCZESNA -:-
2020-04-26/17:00 MAŁA PANEW Cynków - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 12
2020-05-02/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - GROM POCZESNA -:-
2020-05-03/17:00 WARTA II MSTÓW - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-05-03/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - LELOVIA Lelów -:-
2020-05-03/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-05-03/17:00 WARTA MYSZKÓW - ORŁY KUSIĘTA -:-
Kolejka nr 13
2020-05-10/17:00 WARTA MYSZKÓW - WARTA II MSTÓW -:-
2020-05-10/17:00 ORŁY KUSIĘTA - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-
2020-05-10/17:00 MKS II MYSZKÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. -:-
2020-05-10/17:00 LELOVIA Lelów - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-05-10/17:00 GROM POCZESNA - MAŁA PANEW Cynków -:-
Kolejka nr 14
2020-05-16/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-05-17/17:00 WARTA II MSTÓW - GROM POCZESNA -:-
2020-05-17/17:00 MAŁA PANEW Cynków - LELOVIA Lelów -:-
2020-05-17/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - ORŁY KUSIĘTA -:-
2020-05-17/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - WARTA MYSZKÓW -:-
Kolejka nr 15
2020-05-24/17:00 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - WARTA II MSTÓW -:-
2020-05-24/17:00 WARTA MYSZKÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. -:-
2020-05-24/17:00 ORŁY KUSIĘTA - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-05-24/17:00 MKS II MYSZKÓW - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-05-24/17:00 GROM POCZESNA - LELOVIA Lelów -:-
Kolejka nr 16
2020-05-30/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - WARTA MYSZKÓW -:-
2020-05-31/17:00 WARTA II MSTÓW - LELOVIA Lelów -:-
2020-05-31/17:00 GROM POCZESNA - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-05-31/17:00 MAŁA PANEW Cynków - ORŁY KUSIĘTA -:-
2020-05-31/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-
Kolejka nr 17
2020-06-07/17:30 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - WARTA II MSTÓW -:-
2020-06-07/17:30 PŁOMIEŃ Kuźnica M. - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2020-06-07/17:30 WARTA MYSZKÓW - MAŁA PANEW Cynków -:-
2020-06-07/17:30 ORŁY KUSIĘTA - GROM POCZESNA -:-
2020-06-07/17:30 MKS II MYSZKÓW - LELOVIA Lelów -:-
Kolejka nr 18
2020-06-13/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. -:-
2020-06-14/17:30 WARTA II MSTÓW - MKS II MYSZKÓW -:-
2020-06-14/17:30 LELOVIA Lelów - ORŁY KUSIĘTA -:-
2020-06-14/17:30 GROM POCZESNA - WARTA MYSZKÓW -:-
2020-06-14/17:30 MAŁA PANEW Cynków - PŁOMIEŃ Kuźnica M. -:-
Runda 6
2020-03-07/14:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
Runda 5
2019-10-09/15:30 OKSZA ŁOBODNO - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:2
2019-11-23/13:00 CZARNI STARCZA - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:4
Runda 4
2019-09-18/16:00 JURA Niegowa - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 1:8
2019-09-18/16:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - CZARNI STARCZA 0:5
2019-09-18/16:00 OKSZA ŁOBODNO - LKS POLONIA PORAJ 1:1
2019-09-25/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS MYSZKÓW 3:0
Runda 3
2019-09-03/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - ZIELONI ŻARKI 5:2
2019-09-03/17:15 GROM MIEDŹNO - MKS MYSZKÓW 2:2
2019-09-04/16:30 JURA Niegowa - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 7:0
2019-09-04/16:30 OLIMPIA TRUSKOLASY - LKS POLONIA PORAJ 2:4
2019-09-04/16:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - PILICA KONIECPOL 3:1
2019-09-04/16:30 OKS CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 0:3
2019-09-04/17:30 CZARNI STARCZA - LOTNIK KOŚCIELEC 6:2
2019-09-04/17:30 GMINA KŁOMNICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:4
Runda 2
2019-08-20/18:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2019-08-21/17:00 SKRA-NOBILITO Częstochowa - MKS MYSZKÓW 0:3
2019-08-21/17:00 JURA Niegowa - LZS MRZYGŁÓD 7:1
2019-08-27/17:30 WARTA MSTÓW - ZIELONI ŻARKI 1:6
2019-08-28/17:30 LOTNIK KOŚCIELEC - POGOŃ KAMYK 1:0
2019-08-28/18:30 OKS CZĘSTOCHOWA - GROM CYKARZEW 1:1
Runda 1
2019-08-07/18:30 GROM MIEDŹNO - ORZEŁ KIEDRZYN 2:1
2019-08-08/18:30 CZARNI STARCZA - OLIMPIA HUTA STARA 5:3
2019-08-09/18:30 JUNIOR Szarlejka - OKSZA ŁOBODNO 1:4
2019-08-10/11:00 PILICA KONIECPOL - KAMIENICA POLSKA 5:4
2019-08-10/15:00 LOT KONOPISKA - LOTNIK KOŚCIELEC 0:1
2019-08-10/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - ORKAN RZERZĘCZYCE 5:1
2019-08-10/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:0
2019-08-13/18:00 WARTA MYSZKÓW - LZS MRZYGŁÓD 3:3
2019-12-31/17:00 ZŁOTY POTOK - JURA Niegowa 0:3
Runda 2
2019-08-21/17:00 GROM MIEDŹNO - -:-
2019-08-21/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - -:-
2019-08-21/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - -:-
2019-08-21/17:00 OKSZA ŁOBODNO - -:-
2019-08-21/17:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - -:-
2019-08-21/17:00 PILICA KONIECPOL - -:-
2019-08-21/17:00 LKS POLONIA PORAJ - -:-
2019-08-21/17:00 GMINA KŁOMNICE - -:-
2019-08-21/17:00 CZARNI STARCZA - -:-
2019-08-21/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - -:-

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka A1 Junior (RW) "InterHall - wiosna"

II liga wojewódzka A1 Junior Grupa płn.

III liga wojewódzka A1 Junior "Częstochowa" Grupa 2

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "InterHall"

II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn.

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Częstochowa-gr I"

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Częstochowa-gr II"

I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płn.

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) "wiosna"

II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płn. (RW)

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka C2 Trampkarz (RW) "wiosna"

II liga wojewódzka C2 Trampkarz "wiosna" Grupa płn. (RW)

Częstochowa: C2 Trampkarz "Grupa A - wiosna"

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka D1 Młodzik (RW) "wiosna"

II liga wojewódzka D1 Młodzik "ProTrainUp - wiosna" Grupa płn. (RW)

III liga wojewódzka D1 Młodzik "Częstochowa - wiosna" Grupa 2

Częstochowa: D1 Młodzik "Grupa B - wiosna"

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka D2 Młodzik (RW) "wiosna"

II liga wojewódzka D2 Młodzik "wiosna" Grupa płn. (RW)

Wybierz ligę:

Częstochowa: I liga okręgowa E1 Orlik "wiosna"

Częstochowa: III liga okręgowa E1 Orlik (RW) "wiosna"

Częstochowa: E1 Orlik "Grupa B - wiosna"

Częstochowa: E1 Orlik "grupa C - wiosna"

Wybierz ligę:

Częstochowa: I liga okręgowa E2 Orlik "wiosna"

Częstochowa: E2 Orlik "Grupa A - wiosna"

Częstochowa: E2 Orlik "Grupa B - wiosna"

Częstochowa: E2 Orlik "Grupa C - wiosna"

Wybierz ligę:

Częstochowa: F1 Żak "grupa I"

Częstochowa: F1 Żak "grupa II"

Częstochowa: F1 Żak "grupa III"

Częstochowa: F1 Żak "grupa IV"

Częstochowa: F1 Żak "grupa IX"

Częstochowa: F1 Żak "grupa V"