Newsy
Czerwiec 2020 r.

!!!Wszystkiego Najlepszego TRENERZE!!!

Dziś Artur Jarzyn- trener I drużyny, a także wieloletni zawodnik, działacz Klubu Sportowego STRADOM obchodzi swoje urodziny. W tym szczególnym dla Ciebie dniu Trenerze cały Zarząd, wszyscy zawodnicy naszego klubu a także Ci którzy utożsamiają się z nim składają Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, a także spełnienia marzeń zarówno w życiu osobistym jak i na boisku...STO LAT!!


Czerwiec 2020 r.

Okres przygotowawczy - SENIORZY

Okres przygotowawczy Trener Artur Jarzyn rozpoczął sparingiem z drużyną Orlik Blachownia który zakończył się wynikiem 7:1. Pierwsza połowa nie odzwierciedlała tego co nastąpiło w drugiej, czyli popis strzelecki naszej 9 - Maciej MALINA Malinowski, który umieścił piłkę w bramce gospodarzy aż 5 razy. Bardzo dobra dyspozycja całej drużyny a także zawodników testowanych pokazała, że są oni cennym nabytkiem dla naszej drużyny, ponieważ jeden z nich także zapisał się w kartach strzelonych bramek. Kolejny sprawdzian już za tydzień 20.06.2020, tym razem zmierzymy się z Sokołem Wręczyca.


Czerwiec 2020 r.

Okres przygotowawczy - MŁODZIK D1

Udany mecz kontrolny drużyny młodzika, z drużyną Zieloni Żarki (4:6). Trener Daniel Przewieźlik jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Zawodnicy pokazali charakter na boisku i rzetelnie wykonywali założenia taktyczne.


Czerwiec 2020 r.

Rozkład Sparingów

Trener Artur Jarzyn w okresie przygotowawczym ustalił harmonogram sparingów, już w najbliższą środę 10.06.2020 godzina 19.00 będziemy mogli wszyscy przyjrzeć się nowej drużynie skompletowanej z zawodników ze starego składu a także z kilku nowych kluczowych zawodników. Do zobaczenia na Sabinowskiej...


Czerwiec 2020 r.

PÓŁKOLONIE z KS STRADOM

Zapraszamy wszystkich zawodników KS STRADOM jak i dzieci z dzielnicy STRADOM.


Maj 2020 r.

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY

Zapraszamy wszystkich nowych zawodników, którzy chcą przeżyć fajną przygodę połączoną z piłką nożną.


Marzec 2020 r.

KORONAWIRUS

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, KS STRADOM odwołuje zajęcia treningowe wszystkich roczników grup młodzieżowych oraz mecze ligowe i sparingowe grup młodzieżowych do dnia 25.03.2020 włącznie. Na bieżąco informować będziemy o ewentualnych kolejnych krokach związanych z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Wszystkie jednostki treningowe które są odwołane będą odrobione w czasie rundy wiosennej.


Turniej Krzynówek CUP 2020

Od piątku do niedzieli drużyna młodzika uczestniczyła w prestiżowym turnieju organizowanym przez reprezentanta Polski Jacka Krzynówka, młodziki zdobyły cenne doświadczenie które napewno zaprocentuje w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie ligowym.


Czerwiec 2019 r.

Zakończenie roku szkolnego i sezonu sportowego

Drużyna Trenera Piotra Nowaczyka zakończyła w czwartek sezon ligowy godnie reprezentując nasz Klub w LIDZE OKRĘGOWEJ ORLIK E1. Gratulujemy wyników i poczynionych postępów.