Wyniki
  • IV Liga grupa I
  • Klasa Okręgowa "Częstochowa-Lubliniec" gr. I
  • Klasa Okręgowa "Częstochowa-Lubliniec" gr. II
  • Klasa A grupa I
  • Klasa A grupa II
  • Klasa B grupa I
  • Klasa B grupa II
  • Puchar Polski
  • Junior Starszy A1
  • Junior Młodszy B1
  • Junior Młodszy B2
  • Trampkarz C1
  • Trampkarz C2
  • Młodzik D1
  • Młodzik D2
  • Orlik E1
  • Orlik E2
  • Żak F1
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 32 69 21 6 5 68:22
2 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 32 61 19 4 9 62:32
3 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 32 56 16 8 8 51:41
4 KS RUCH RADZIONKÓW 32 54 16 6 10 49:36
5 KP WARTA ZAWIERCIE 32 53 15 8 9 70:42
6 MKS MYSZKÓW 32 46 13 7 12 44:45
7 LKS UNIA KOSZTOWY 32 45 12 9 11 57:55
8 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 32 44 13 5 14 51:65
9 TS SZOMBIERKI BYTOM 32 43 12 7 13 45:49
10 JSP SZCZAKOWIANKA 32 41 12 5 15 54:66
11 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 32 41 11 8 13 39:43
12 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 32 40 11 7 14 44:53
13 GKS GWAREK ORNONTOWICE 32 40 11 7 14 42:44
14 BKS SARMACJA BĘDZIN 32 39 11 6 15 39:48
15 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 32 39 11 6 15 50:52
16 AKS MIKOŁÓW 32 37 9 10 13 34:40
17 RKS GRODZIEC 32 12 3 3 26 31:97
Kolejka nr 34
2021-06-11/18:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KP WARTA ZAWIERCIE 3:2
2021-06-12/10:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS MYSZKÓW 2:2
2021-06-12/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2021-06-12/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - JSP SZCZAKOWIANKA 2:3
2021-06-12/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - AKS MIKOŁÓW 4:0
2021-06-12/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 1:1
2021-06-12/17:00 RKS GRODZIEC - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:3
2021-06-12/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS RUCH RADZIONKÓW 0:2
Kolejka nr 34
2021-06-11/18:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KP WARTA ZAWIERCIE 3:2
2021-06-12/10:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS MYSZKÓW 2:2
2021-06-12/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2021-06-12/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - JSP SZCZAKOWIANKA 2:3
2021-06-12/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - AKS MIKOŁÓW 4:0
2021-06-12/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 1:1
2021-06-12/17:00 RKS GRODZIEC - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:3
2021-06-12/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS RUCH RADZIONKÓW 0:2
Kolejka nr 33
2021-06-05/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 0:0
2021-06-05/13:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:1
2021-06-05/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:1
2021-06-05/17:00 MKS MYSZKÓW - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:0
2021-06-05/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RKS GRODZIEC 3:2
2021-06-05/17:00 AKS MIKOŁÓW - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:1
2021-06-05/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:2
2021-06-06/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:0
Kolejka nr 32
2021-06-02/18:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:0
2021-06-02/18:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - JSP SZCZAKOWIANKA 1:1
2021-06-02/18:00 RKS GRODZIEC - AKS MIKOŁÓW 1:1
2021-06-02/18:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 1:1
2021-06-02/18:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:0
2021-06-02/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KP WARTA ZAWIERCIE 2:4
2021-06-02/18:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - BKS SARMACJA BĘDZIN 4:0
2021-06-02/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS MYSZKÓW 1:1
Kolejka nr 31
2021-05-29/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:1
2021-05-29/11:00 JSP SZCZAKOWIANKA - RKS GRODZIEC 3:2
2021-05-29/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:2
2021-05-29/13:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2021-05-29/17:00 MKS MYSZKÓW - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:0
2021-05-29/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:2
2021-05-29/17:00 AKS MIKOŁÓW - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:0
2021-05-30/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:4
Kolejka nr 30
2021-05-25/18:00 MKS MYSZKÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:1
2021-05-26/18:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:2
2021-05-26/18:00 RKS GRODZIEC - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:4
2021-05-26/18:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - JSP SZCZAKOWIANKA 5:1
2021-05-26/18:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - AKS MIKOŁÓW 3:0
2021-05-26/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:0
2021-05-26/18:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2021-05-26/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KP WARTA ZAWIERCIE 4:2
Kolejka nr 29
2021-05-22/10:30 KP WARTA ZAWIERCIE - MKS MYSZKÓW 1:1
2021-05-22/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS RUCH RADZIONKÓW 4:1
2021-05-22/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:1
2021-05-22/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:0
2021-05-22/13:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:0
2021-05-22/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:2
2021-05-22/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:5
2021-05-22/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - RKS GRODZIEC 1:2
Kolejka nr 28
2021-05-15/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:1
2021-05-15/13:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KP WARTA ZAWIERCIE 0:1
2021-05-15/15:00 MKS MYSZKÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2021-05-15/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - RKS GRODZIEC 4:1
2021-05-15/17:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:0
2021-05-15/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS UNIA KOSZTOWY 3:1
2021-05-15/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2021-05-16/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - AKS MIKOŁÓW 2:1
Kolejka nr 27
2021-05-08/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:4
2021-05-08/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MKS MYSZKÓW 0:0
2021-05-08/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS RUCH RADZIONKÓW 0:2
2021-05-08/17:00 AKS MIKOŁÓW - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 4:0
2021-05-08/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:3
2021-05-08/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:2
2021-05-08/17:00 RKS GRODZIEC - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:3
2021-05-09/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - BKS SARMACJA BĘDZIN 6:1
Kolejka nr 26
2021-05-05/18:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 4:1
2021-05-05/18:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS GRODZIEC 3:0
2021-05-05/18:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:2
2021-05-05/18:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - JSP SZCZAKOWIANKA 3:1
2021-05-05/18:00 MKS MYSZKÓW - LKS UNIA KOSZTOWY 1:1
2021-05-05/18:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2021-05-05/18:00 KP WARTA ZAWIERCIE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 1:1
2021-05-05/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - AKS MIKOŁÓW 2:0
Kolejka nr 25
2021-04-30/18:00 LKS UNIA KOSZTOWY - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:2
2021-05-01/11:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:0
2021-05-01/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KP WARTA ZAWIERCIE 3:2
2021-05-01/11:00 AKS MIKOŁÓW - MKS MYSZKÓW 0:1
2021-05-01/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 4:0
2021-05-01/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS RUCH RADZIONKÓW 1:2
2021-05-01/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:0
2021-05-01/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:4
Kolejka nr 24
2021-04-24/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS UNIA KOSZTOWY 4:1
2021-04-24/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:0
2021-04-24/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:2
2021-04-24/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - RKS GRODZIEC 2:1
2021-04-24/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:2
2021-04-24/17:00 MKS MYSZKÓW - JSP SZCZAKOWIANKA 2:0
2021-04-24/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - AKS MIKOŁÓW 1:1
2021-04-25/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 5:1
Kolejka nr 23
2021-04-17/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:2
2021-04-17/11:00 AKS MIKOŁÓW - KP WARTA ZAWIERCIE 1:3
2021-04-17/13:00 LKS UNIA KOSZTOWY - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 1:7
2021-04-17/15:30 JSP SZCZAKOWIANKA - BKS SARMACJA BĘDZIN 3:0
2021-04-17/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 1:2
2021-04-17/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:1
2021-04-18/13:00 RKS GRODZIEC - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:5
2021-04-18/17:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MKS MYSZKÓW 1:3
Kolejka nr 22
2021-04-10/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:2
2021-04-10/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - JSP SZCZAKOWIANKA 0:2
2021-04-10/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS UNIA KOSZTOWY 2:2
2021-04-10/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:2
2021-04-10/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RKS GRODZIEC 3:0
2021-04-10/17:00 MKS MYSZKÓW - GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:1
2021-04-10/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 1:0
2021-04-11/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - AKS MIKOŁÓW 3:0
Kolejka nr 21
2021-04-03/11:00 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:1
2021-04-03/11:00 AKS MIKOŁÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:2
2021-04-03/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 2:0
2021-04-03/13:00 JSP SZCZAKOWIANKA - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:2
2021-04-03/13:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:1
2021-04-03/13:00 RKS GRODZIEC - MKS MYSZKÓW 0:3
2021-04-03/13:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 0:0
2021-04-03/13:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 4:0
Kolejka nr 20
2021-03-27/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:1
2021-03-27/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - JSP SZCZAKOWIANKA 4:3
2021-03-27/15:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:1
2021-03-27/15:30 KS RUCH RADZIONKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:0
2021-03-27/15:30 MKS MYSZKÓW - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:4
2021-03-27/15:30 BKS SARMACJA BĘDZIN - RKS GRODZIEC 3:1
2021-03-27/15:30 LKS UNIA KOSZTOWY - AKS MIKOŁÓW 1:1
2021-03-28/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:1
Kolejka nr 19
2021-03-20/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:3
2021-03-20/15:30 AKS MIKOŁÓW - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 2:0
2021-03-20/15:30 JSP SZCZAKOWIANKA - LKS UNIA KOSZTOWY 5:0
2021-03-20/15:30 GKS GWAREK ORNONTOWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:1
2021-03-20/15:30 RKS GRODZIEC - KP WARTA ZAWIERCIE 1:9
2021-03-20/15:30 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:0
2021-03-20/15:30 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS MYSZKÓW 2:1
2021-04-28/17:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:2
Kolejka nr 18
2021-03-13/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:1
2021-03-13/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 2:0
2021-03-13/13:30 LKS UNIA KOSZTOWY - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:2
2021-03-13/15:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:4
2021-03-13/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:0
2021-03-13/15:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:1
2021-03-13/15:00 AKS MIKOŁÓW - JSP SZCZAKOWIANKA 1:2
2021-03-14/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - RKS GRODZIEC 3:0
Kolejka nr 17
2020-11-14/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - RKS GRODZIEC 4:1
2020-11-14/13:30 JSP SZCZAKOWIANKA - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 3:1
2020-11-14/13:30 AKS MIKOŁÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:0
2020-11-14/13:30 LKS UNIA KOSZTOWY - GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:2
2020-11-14/13:30 MKS MYSZKÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:3
2020-11-15/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:0
2020-11-28/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:1
2020-11-28/15:30 KS RUCH RADZIONKÓW - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 4:0
Kolejka nr 16
2020-11-07/11:00 RKS GRODZIEC - LKS UNIA KOSZTOWY 0:5
2020-11-07/13:00 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - JSP SZCZAKOWIANKA 5:1
2020-11-07/14:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS RUCH RADZIONKÓW 1:0
2020-11-07/14:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:3
2020-11-07/14:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - AKS MIKOŁÓW 1:1
2020-11-08/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:1
2020-11-21/13:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 1:3
2021-03-06/14:30 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MKS MYSZKÓW 0:0
Kolejka nr 15
2020-10-31/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:1
2020-10-31/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:0
2020-10-31/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 1:1
2020-10-31/11:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:0
2020-10-31/14:00 JSP SZCZAKOWIANKA - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:0
2020-10-31/14:00 AKS MIKOŁÓW - RKS GRODZIEC 6:0
2020-11-21/13:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:1
2020-12-05/13:00 MKS MYSZKÓW - KS RUCH RADZIONKÓW 0:2
Kolejka nr 14
2020-10-24/11:00 RKS GRODZIEC - JSP SZCZAKOWIANKA 0:4
2020-10-24/12:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS UNIA KOSZTOWY 1:2
2020-10-24/15:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KP WARTA ZAWIERCIE 1:4
2020-10-24/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 1:1
2020-10-24/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:0
2020-11-04/19:00 KS RUCH RADZIONKÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:0
2020-11-11/11:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - AKS MIKOŁÓW 2:0
2020-11-21/12:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - MKS MYSZKÓW 0:2
Kolejka nr 13
2020-10-17/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:1
2020-10-17/15:00 JSP SZCZAKOWIANKA - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:3
2020-10-17/15:00 AKS MIKOŁÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:1
2020-10-17/18:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:2
2020-10-18/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 5:0
2020-11-11/11:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS MYSZKÓW 6:2
2020-11-21/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - RKS GRODZIEC 2:2
2020-11-21/13:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS RUCH RADZIONKÓW 2:2
Kolejka nr 12
2020-10-10/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - JSP SZCZAKOWIANKA 3:2
2020-10-10/11:00 RKS GRODZIEC - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:2
2020-10-10/12:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:2
2020-10-10/15:00 MKS MYSZKÓW - KP WARTA ZAWIERCIE 1:0
2020-10-10/15:00 KS RUCH RADZIONKÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 1:0
2020-10-10/15:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS UNIA KOSZTOWY 3:1
2020-10-10/15:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:2
2020-11-11/11:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:5
Kolejka nr 11
2020-10-03/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - KS RUCH RADZIONKÓW 3:0
2020-10-03/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:0
2020-10-03/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:4
2020-10-03/15:00 RKS GRODZIEC - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:3
2020-10-03/15:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 3:2
2020-10-03/15:00 AKS MIKOŁÓW - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:0
2020-10-03/15:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:1
2020-10-04/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - MKS MYSZKÓW 1:0
Kolejka nr 10
2020-09-26/13:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 3:2
2020-09-26/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KP WARTA ZAWIERCIE 0:4
2020-09-26/16:00 MKS MYSZKÓW - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 0:1
2020-09-26/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - LKS UNIA KOSZTOWY 0:2
2020-09-26/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:2
2020-09-26/16:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - RKS GRODZIEC 2:1
2020-09-27/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - JSP SZCZAKOWIANKA 2:2
2020-09-27/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - AKS MIKOŁÓW 1:3
Kolejka nr 9
2020-09-19/11:00 RKS GRODZIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:1
2020-09-19/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - BKS SARMACJA BĘDZIN 2:1
2020-09-19/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - TS SZOMBIERKI BYTOM 2:0
2020-09-19/16:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:0
2020-09-19/16:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:2
2020-09-19/16:00 AKS MIKOŁÓW - KS RUCH RADZIONKÓW 0:0
2020-09-19/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - MKS MYSZKÓW 3:1
2020-09-20/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - KP WARTA ZAWIERCIE 1:1
Kolejka nr 8
2020-09-12/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 3:0
2020-09-12/16:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:0
2020-09-12/16:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - LKS UNIA KOSZTOWY 1:2
2020-09-12/16:00 MKS MYSZKÓW - AKS MIKOŁÓW 0:2
2020-09-12/16:00 KS RUCH RADZIONKÓW - JSP SZCZAKOWIANKA 3:0
2020-09-12/16:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - GKS GWAREK ORNONTOWICE 0:1
2020-09-12/16:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 5:1
2020-09-13/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 3:2
Kolejka nr 7
2020-09-05/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:0
2020-09-05/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - KS RUCH RADZIONKÓW 1:3
2020-09-05/16:00 RKS GRODZIEC - TS SZOMBIERKI BYTOM 0:2
2020-09-05/16:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2:3
2020-09-05/16:00 JSP SZCZAKOWIANKA - MKS MYSZKÓW 4:2
2020-09-05/16:00 AKS MIKOŁÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 0:0
2020-09-05/16:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KP WARTA ZAWIERCIE 4:2
2020-09-06/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:2
Kolejka nr 6
2020-08-29/11:00 KP WARTA ZAWIERCIE - AKS MIKOŁÓW 2:0
2020-08-29/13:30 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:3
2020-08-29/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - JSP SZCZAKOWIANKA 2:0
2020-08-29/17:00 MKS MYSZKÓW - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 6:3
2020-08-29/17:00 KS RUCH RADZIONKÓW - GKS GWAREK ORNONTOWICE 3:1
2020-08-30/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 2:3
2020-08-30/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - LKS UNIA KOSZTOWY 2:0
2020-08-30/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - RKS GRODZIEC 3:0
Kolejka nr 5
2020-08-21/18:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - TS SZOMBIERKI BYTOM 1:0
2020-08-22/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:2
2020-08-22/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 0:1
2020-08-22/17:00 RKS GRODZIEC - KS RUCH RADZIONKÓW 4:2
2020-08-22/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - MKS MYSZKÓW 2:0
2020-08-22/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KP WARTA ZAWIERCIE 0:5
2020-08-22/17:00 AKS MIKOŁÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:1
2020-08-22/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:0
Kolejka nr 4
2020-08-14/17:30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - AKS MIKOŁÓW 1:0
2020-08-14/19:19 KS RUCH RADZIONKÓW - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:0
2020-08-15/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - LKS UNIA KOSZTOWY 1:5
2020-08-15/17:00 KP WARTA ZAWIERCIE - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 2:1
2020-08-15/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:2
2020-08-15/17:00 MKS MYSZKÓW - RKS GRODZIEC 3:1
2020-08-16/12:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - JSP SZCZAKOWIANKA 1:0
2020-08-16/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:1
Kolejka nr 3
2020-08-07/18:30 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS RUCH RADZIONKÓW 4:1
2020-08-08/11:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 0:0
2020-08-08/11:00 AKS MIKOŁÓW - LKS UNIA KOSZTOWY 0:4
2020-08-08/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:2
2020-08-08/17:00 RKS GRODZIEC - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:1
2020-08-08/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 2:3
2020-08-08/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2:1
2020-11-28/13:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - MKS MYSZKÓW 0:1
Kolejka nr 2
2020-07-31/00:00 KP WARTA ZAWIERCIE - RKS GRODZIEC 3:0
2020-08-01/11:00 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA - LKS DRAMA ZBROSŁAWICE 0:0
2020-08-01/17:00 LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - AKS MIKOŁÓW 0:0
2020-08-01/17:00 LKS UNIA KOSZTOWY - JSP SZCZAKOWIANKA 1:2
2020-08-01/17:00 MKS MYSZKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:0
2020-08-02/15:00 RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:1
2020-08-02/16:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - TS SZOMBIERKI BYTOM 4:2
2020-09-02/17:00 BKS SARMACJA BĘDZIN - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE 1:2
Kolejka nr 1
2020-07-24/18:30 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:0
2020-07-25/12:30 LKS DRAMA ZBROSŁAWICE - LKS UNIA KOSZTOWY 0:5
2020-07-25/17:00 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LKS PRZEMSZA SIEWIERZ 1:3
2020-07-25/17:00 TS SZOMBIERKI BYTOM - KS RUCH RADZIONKÓW 2:1
2020-07-25/17:00 MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - KP WARTA ZAWIERCIE 1:1
2020-07-25/17:00 RKS GRODZIEC - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:1
2020-07-25/17:00 GKS GWAREK ORNONTOWICE - KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 1:1
2020-07-25/17:00 JSP SZCZAKOWIANKA - AKS MIKOŁÓW 1:1

Wybierz ligę:

Lubliniec: Klasa okręgowa "ZINA GRUPA MISTRZOWSKA Lubliniec-Częstochowa" Grupa 1 (RW)

Lubliniec: Klasa okręgowa "ZINA GRUPA SPADKOWA" Grupa 2 (RW)

Lubliniec: Klasa okręgowa "ZINA Grupa 1: Częstochowa - Lubliniec"

Lubliniec: Klasa okręgowa "ZINA Grupa 2: Częstochowa - Lubliniec"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS PANKI 18 40 12 4 2 56:23
2 MGLKS LISWARTA KRZEPICE 18 35 10 5 3 41:19
3 SKS UNIA KALETY 18 32 9 5 4 34:24
4 LKS AMATOR GOLCE 18 29 9 2 7 37:33
5 MLKS WOŹNIKI 18 28 8 4 6 35:23
6 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 18 25 7 4 7 33:27
7 LKS SPARTA LUBLINIEC 18 25 7 4 7 36:37
8 LKS POGOŃ KAMYK 18 22 6 4 8 29:31
9 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 18 13 4 1 13 26:54
10 LKS PROMIEŃ GLINICA 18 4 1 1 16 8:64
Kolejka nr 18
2020-11-21/13:30 MLKS WOŹNIKI - LKS POGOŃ KAMYK 8:2
2020-11-21/13:30 LKS PROMIEŃ GLINICA - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 0:4
2020-11-21/13:30 KS PANKI - LKS AMATOR GOLCE 4:0
2020-11-21/13:30 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - SKS UNIA KALETY 1:3
2020-11-21/17:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 1:7
Kolejka nr 18
2020-11-21/13:30 MLKS WOŹNIKI - LKS POGOŃ KAMYK 8:2
2020-11-21/13:30 LKS PROMIEŃ GLINICA - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 0:4
2020-11-21/13:30 KS PANKI - LKS AMATOR GOLCE 4:0
2020-11-21/13:30 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - SKS UNIA KALETY 1:3
2020-11-21/17:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 1:7
Kolejka nr 17
2020-11-14/13:30 SKS UNIA KALETY - MLKS WOŹNIKI 1:0
2020-11-14/13:30 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - KS PANKI 1:3
2020-11-14/13:30 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - LKS SPARTA LUBLINIEC 3:3
2020-11-14/13:30 LKS POGOŃ KAMYK - LKS PROMIEŃ GLINICA 2:3
2020-11-15/13:30 LKS AMATOR GOLCE - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 5:1
Kolejka nr 16
2020-11-07/14:00 MLKS WOŹNIKI - LKS PROMIEŃ GLINICA 2:1
2020-11-07/14:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS POGOŃ KAMYK 1:2
2020-11-07/14:00 KS PANKI - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 3:1
2020-11-07/14:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 0:0
2020-11-07/14:00 SKS UNIA KALETY - LKS AMATOR GOLCE 1:1
Kolejka nr 15
2020-10-31/14:00 LKS AMATOR GOLCE - MLKS WOŹNIKI 2:1
2020-10-31/14:00 LKS PROMIEŃ GLINICA - LKS SPARTA LUBLINIEC 1:5
2020-10-31/17:00 LKS POGOŃ KAMYK - KS PANKI 0:1
2020-11-11/14:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 7:0
2020-11-18/15:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - SKS UNIA KALETY 2:1
Kolejka nr 14
2020-10-24/14:00 KS PANKI - LKS PROMIEŃ GLINICA 5:1
2020-10-24/15:00 MLKS WOŹNIKI - LKS SPARTA LUBLINIEC 3:3
2020-10-24/15:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - LKS POGOŃ KAMYK 2:1
2020-10-24/15:00 SKS UNIA KALETY - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 3:0
2020-11-11/13:00 LKS AMATOR GOLCE - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 2:0
Kolejka nr 13
2020-10-17/15:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - MLKS WOŹNIKI 1:0
2020-10-17/15:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - LKS AMATOR GOLCE 1:0
2020-10-17/15:00 SKS UNIA KALETY - LKS POGOŃ KAMYK 3:3
2020-10-17/15:00 LKS PROMIEŃ GLINICA - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 0:6
2020-10-17/15:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - KS PANKI 1:1
Kolejka nr 12
2020-10-08/19:00 LKS POGOŃ KAMYK - LKS AMATOR GOLCE 1:2
2020-10-10/15:00 MLKS WOŹNIKI - KS PANKI 1:1
2020-10-10/15:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - LKS SPARTA LUBLINIEC 1:4
2020-10-10/15:00 SKS UNIA KALETY - LKS PROMIEŃ GLINICA 2:1
2020-10-10/15:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 0:1
Kolejka nr 11
2020-10-03/15:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - MLKS WOŹNIKI 2:0
2020-10-03/15:00 LKS PROMIEŃ GLINICA - LKS AMATOR GOLCE 0:3
2020-10-03/15:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - SKS UNIA KALETY 2:1
2020-10-03/17:00 LKS POGOŃ KAMYK - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 1:1
2020-10-04/15:00 KS PANKI - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 5:3
Kolejka nr 10
2020-09-26/16:00 MLKS WOŹNIKI - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 0:4
2020-09-26/16:00 SKS UNIA KALETY - KS PANKI 2:2
2020-09-26/16:00 LKS AMATOR GOLCE - LKS SPARTA LUBLINIEC 0:2
2020-09-26/16:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - LKS PROMIEŃ GLINICA 3:0
2020-09-26/16:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - LKS POGOŃ KAMYK 0:0
Kolejka nr 9
2020-09-19/16:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - LKS PROMIEŃ GLINICA 5:0
2020-09-19/16:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - LKS SPARTA LUBLINIEC 4:3
2020-09-19/16:00 SKS UNIA KALETY - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 1:0
2020-09-19/17:00 LKS POGOŃ KAMYK - MLKS WOŹNIKI 2:0
2020-09-20/16:00 LKS AMATOR GOLCE - KS PANKI 3:6
Kolejka nr 8
2020-09-12/11:00 LKS PROMIEŃ GLINICA - LKS POGOŃ KAMYK 0:5
2020-09-12/16:00 MLKS WOŹNIKI - SKS UNIA KALETY 0:0
2020-09-12/16:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - LKS AMATOR GOLCE 3:4
2020-09-13/16:00 KS PANKI - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 3:1
2020-09-14/19:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 1:1
Kolejka nr 7
2020-09-05/11:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 5:0
2020-09-05/16:00 LKS PROMIEŃ GLINICA - MLKS WOŹNIKI 0:6
2020-09-05/16:00 LKS POGOŃ KAMYK - LKS SPARTA LUBLINIEC 2:0
2020-09-05/16:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - KS PANKI 1:1
2020-09-06/16:00 LKS AMATOR GOLCE - SKS UNIA KALETY 2:3
Kolejka nr 6
2020-08-29/11:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 1:3
2020-08-29/17:00 MLKS WOŹNIKI - LKS AMATOR GOLCE 2:1
2020-08-29/17:00 SKS UNIA KALETY - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 4:2
2020-08-29/17:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS PROMIEŃ GLINICA 3:0
2020-08-30/17:00 KS PANKI - LKS POGOŃ KAMYK 4:3
Kolejka nr 5
2020-08-22/16:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - MLKS WOŹNIKI 1:4
2020-08-22/17:00 LKS POGOŃ KAMYK - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 3:0
2020-08-22/17:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - LKS AMATOR GOLCE 1:1
2020-08-23/17:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - SKS UNIA KALETY 2:1
2020-09-09/17:30 LKS PROMIEŃ GLINICA - KS PANKI 0:4
Kolejka nr 4
2020-08-15/17:00 LKS AMATOR GOLCE - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 2:6
2020-08-15/17:00 KS PANKI - LKS SPARTA LUBLINIEC 1:2
2020-08-16/18:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - LKS PROMIEŃ GLINICA 3:0
2020-08-26/18:00 MLKS WOŹNIKI - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 3:1
2020-09-30/18:00 LKS POGOŃ KAMYK - SKS UNIA KALETY 1:1
Kolejka nr 3
2020-08-08/17:00 MGLKS LISWARTA KRZEPICE - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 3:2
2020-08-09/17:00 KS PANKI - MLKS WOŹNIKI 0:1
2020-08-09/17:00 LKS AMATOR GOLCE - LKS POGOŃ KAMYK 4:0
2020-08-26/19:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS OLIMPIA TRUSKOLASY 3:0
2020-09-02/17:30 LKS PROMIEŃ GLINICA - SKS UNIA KALETY 0:3
Kolejka nr 2
2020-08-01/17:00 MLKS WOŹNIKI - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 1:1
2020-08-01/17:00 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW - LKS POGOŃ KAMYK 1:0
2020-08-01/17:00 SKS UNIA KALETY - LKS SPARTA LUBLINIEC 3:0
2020-08-01/17:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - KS PANKI 1:7
2020-08-02/17:00 LKS AMATOR GOLCE - LKS PROMIEŃ GLINICA 2:0
Kolejka nr 1
2020-07-25/17:00 LKS OLIMPIA TRUSKOLASY - MLKS WOŹNIKI 0:3
2020-07-25/17:00 LKS SPARTA LUBLINIEC - LKS AMATOR GOLCE 1:3
2020-07-25/17:00 LKS PROMIEŃ GLINICA - LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 1:1
2020-07-25/17:00 LKS POGOŃ KAMYK - MGLKS LISWARTA KRZEPICE 1:0
2020-07-26/17:00 KS PANKI - SKS UNIA KALETY 5:1
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 24 67 22 1 1 115:21
2 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 24 50 15 5 4 73:36
3 OKSZA ŁOBODNO 24 50 16 2 6 71:27
4 LISWARTA POPÓW 24 43 13 4 7 65:45
5 AJAKS CZĘSTOCHOWA 24 38 12 2 10 46:48
6 BIAŁA GWIAZDA KRASICE 24 32 9 5 10 59:74
7 NAPRZÓD OSTROWY 24 30 9 3 12 44:64
8 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 24 29 8 5 11 49:53
9 GROM MIEDŹNO 24 27 8 3 13 34:51
10 KMICIC KRUSZYNA 24 27 8 3 13 40:67
11 SOKÓŁ WRĘCZYCA 24 27 8 3 13 46:61
12 SPARTA NOWA WIEŚ 24 21 6 3 15 36:83
13 ORLIK BLACHOWNIA 24 20 5 5 14 33:58
14 BŁĘKITNI LIBIDZA 24 19 5 4 15 41:64
Kolejka nr 24
2021-06-19/15:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2021-06-19/16:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:1
2021-06-19/17:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO 2:1
2021-06-19/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - SPARTA NOWA WIEŚ 3:0
2021-06-19/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KMICIC KRUSZYNA 1:3
2021-06-19/17:30 OKSZA ŁOBODNO - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:3
2021-06-19/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 1:0
Kolejka nr 24
2021-06-19/15:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2021-06-19/16:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:1
2021-06-19/17:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO 2:1
2021-06-19/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - SPARTA NOWA WIEŚ 3:0
2021-06-19/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KMICIC KRUSZYNA 1:3
2021-06-19/17:30 OKSZA ŁOBODNO - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:3
2021-06-19/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 1:0
Kolejka nr 23
2021-06-12/13:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - NAPRZÓD OSTROWY 5:0
2021-06-12/17:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 7:2
2021-06-12/17:30 KMICIC KRUSZYNA - OKSZA ŁOBODNO 0:5
2021-06-12/17:30 SPARTA NOWA WIEŚ - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:1
2021-06-12/17:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:2
2021-06-12/17:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - GROM MIEDŹNO 2:0
2021-06-13/17:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - LISWARTA POPÓW 3:1
Kolejka nr 22
2021-06-06/17:30 LISWARTA POPÓW - GROM MIEDŹNO 3:1
2021-06-06/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:3
2021-06-06/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:1
2021-06-06/17:30 OKSZA ŁOBODNO - SPARTA NOWA WIEŚ 4:0
2021-06-06/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - KMICIC KRUSZYNA 2:1
2021-06-06/17:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:4
2021-06-08/19:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 2:3
Kolejka nr 21
2021-06-02/18:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:0
2021-06-03/13:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - OKSZA ŁOBODNO 2:4
2021-06-03/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 2:2
2021-06-03/17:00 KMICIC KRUSZYNA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 3:3
2021-06-03/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - NAPRZÓD OSTROWY 5:3
2021-06-03/17:00 GROM MIEDŹNO - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2021-06-03/18:00 SPARTA NOWA WIEŚ - ORLIK BLACHOWNIA 4:3
Kolejka nr 20
2021-05-29/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - GROM MIEDŹNO 2:1
2021-05-29/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:1
2021-05-29/17:00 OKSZA ŁOBODNO - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:4
2021-05-29/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 7:1
2021-05-29/18:00 LISWARTA POPÓW - AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:1
2021-05-30/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
2021-05-30/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - SPARTA NOWA WIEŚ 5:3
Kolejka nr 19
2021-05-21/18:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 4:0
2021-05-22/13:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:6
2021-05-22/17:00 KMICIC KRUSZYNA - LISWARTA POPÓW 3:7
2021-05-22/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - OKSZA ŁOBODNO 1:3
2021-05-22/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 5:1
2021-05-23/16:00 GROM MIEDŹNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:3
2021-05-23/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:4
Kolejka nr 18
2021-05-15/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:0
2021-05-15/17:00 OKSZA ŁOBODNO - GROM MIEDŹNO 4:0
2021-05-15/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 2:2
2021-05-15/17:00 KMICIC KRUSZYNA - SPARTA NOWA WIEŚ 2:4
2021-05-15/18:00 LISWARTA POPÓW - NAPRZÓD OSTROWY 1:1
2021-05-16/11:00 ORLIK BLACHOWNIA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:4
2021-05-16/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 5:0
Kolejka nr 17
2021-05-08/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - LISWARTA POPÓW 0:3
2021-05-08/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - KMICIC KRUSZYNA 4:0
2021-05-08/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:1
2021-05-08/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 1:3
2021-05-08/17:00 GROM MIEDŹNO - ORLIK BLACHOWNIA 3:1
2021-05-08/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 0:2
2021-05-08/17:00 NAPRZÓD OSTROWY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:2
Kolejka nr 16
2021-05-03/17:30 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 4:1
2021-05-03/17:30 OKSZA ŁOBODNO - NAPRZÓD OSTROWY 3:1
2021-05-03/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:2
2021-05-03/17:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - GROM MIEDŹNO 1:1
2021-05-03/17:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 5:0
2021-05-03/17:30 KMICIC KRUSZYNA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:2
2021-05-03/17:30 SPARTA NOWA WIEŚ - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
Kolejka nr 15
2021-05-01/15:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA POPÓW 1:5
2021-05-01/15:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2021-05-01/15:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - KMICIC KRUSZYNA 1:1
2021-05-01/15:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:2
2021-05-01/15:30 NAPRZÓD OSTROWY - ORLIK BLACHOWNIA 2:2
2021-05-01/15:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - OKSZA ŁOBODNO 1:1
2021-05-19/18:00 GROM MIEDŹNO - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:3
Kolejka nr 14
2021-04-24/14:30 KMICIC KRUSZYNA - GROM MIEDŹNO 3:3
2021-04-24/17:00 LISWARTA POPÓW - OKSZA ŁOBODNO 0:1
2021-04-24/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 0:2
2021-04-24/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - NAPRZÓD OSTROWY 3:3
2021-04-24/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1
2021-04-24/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:1
2021-04-24/17:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:3
Kolejka nr 13
2020-10-31/12:00 KMICIC KRUSZYNA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:2
2020-10-31/13:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:5
2020-10-31/13:30 SPARTA NOWA WIEŚ - GROM MIEDŹNO 2:3
2020-10-31/13:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 8:1
2020-10-31/13:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:1
2020-10-31/13:30 ORLIK BLACHOWNIA - OKSZA ŁOBODNO 1:3
2020-10-31/14:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 5:1
Kolejka nr 12
2020-10-24/14:00 LISWARTA POPÓW - ORLIK BLACHOWNIA 3:1
2020-10-24/14:00 OKSZA ŁOBODNO - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:0
2020-10-24/14:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - SPARTA NOWA WIEŚ 6:0
2020-10-24/14:00 GROM MIEDŹNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:1
2020-10-24/14:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:1
2020-11-07/13:00 NAPRZÓD OSTROWY - KMICIC KRUSZYNA 2:0
2020-11-14/13:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:5
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW 5:3
2020-10-17/15:00 SPARTA NOWA WIEŚ - NAPRZÓD OSTROWY 1:0
2020-10-17/15:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 2:1
2020-10-17/15:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - ORLIK BLACHOWNIA 2:5
2020-10-18/15:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:2
2020-11-08/14:00 GROM MIEDŹNO - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 0:4
2020-11-11/13:00 KMICIC KRUSZYNA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:1
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 LISWARTA POPÓW - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 7:2
2020-10-10/15:00 ORLIK BLACHOWNIA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 1:3
2020-10-10/15:00 OKSZA ŁOBODNO - KMICIC KRUSZYNA 5:0
2020-10-10/15:00 NAPRZÓD OSTROWY - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:0
2020-10-10/15:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:3
2020-10-10/15:00 GROM MIEDŹNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:0
2020-11-07/13:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SPARTA NOWA WIEŚ 7:0
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:30 GROM MIEDŹNO - LISWARTA POPÓW 0:1
2020-10-03/15:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:0
2020-10-03/15:30 KMICIC KRUSZYNA - ORLIK BLACHOWNIA 3:0
2020-10-04/11:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - NAPRZÓD OSTROWY 7:1
2020-10-04/15:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:3
2020-10-04/15:30 SPARTA NOWA WIEŚ - OKSZA ŁOBODNO 3:5
2020-10-04/15:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 9:1
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 LISWARTA POPÓW - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:3
2020-09-26/16:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - KMICIC KRUSZYNA 0:3
2020-09-26/16:00 OKSZA ŁOBODNO - BŁĘKITNI LIBIDZA 4:0
2020-09-26/16:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 4:4
2020-09-26/16:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO 2:0
2020-09-27/16:00 NAPRZÓD OSTROWY - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:0
2020-09-27/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - SPARTA NOWA WIEŚ 1:1
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 2:2
2020-09-19/16:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:2
2020-09-19/16:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - OKSZA ŁOBODNO 1:0
2020-09-19/16:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - ORLIK BLACHOWNIA 1:3
2020-09-19/16:30 SPARTA NOWA WIEŚ - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:4
2020-09-20/16:30 GROM MIEDŹNO - NAPRZÓD OSTROWY 3:4
2020-09-20/16:30 KMICIC KRUSZYNA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 2:3
Kolejka nr 6
2020-09-11/17:30 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SPARTA NOWA WIEŚ 6:1
2020-09-12/16:30 LISWARTA POPÓW - KMICIC KRUSZYNA 5:1
2020-09-12/16:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:2
2020-09-12/16:30 OKSZA ŁOBODNO - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:2
2020-09-12/16:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - GROM MIEDŹNO 1:2
2020-09-12/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2020-09-13/16:30 ORLIK BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:1
Kolejka nr 5
2020-09-04/17:45 BŁĘKITNI LIBIDZA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:5
2020-09-05/14:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORLIK BLACHOWNIA 1:2
2020-09-05/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 2:0
2020-09-05/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:5
2020-09-05/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - KMICIC KRUSZYNA 1:3
2020-09-06/17:00 GROM MIEDŹNO - OKSZA ŁOBODNO 2:1
2020-09-06/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - LISWARTA POPÓW 0:2
Kolejka nr 4
2020-08-29/17:00 LISWARTA POPÓW - SPARTA NOWA WIEŚ 4:2
2020-08-29/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3:9
2020-08-29/17:00 OKSZA ŁOBODNO - AJAKS CZĘSTOCHOWA 9:0
2020-08-29/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - NAPRZÓD OSTROWY 4:8
2020-08-30/17:00 KMICIC KRUSZYNA - BŁĘKITNI LIBIDZA 2:1
2020-08-30/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - SOKÓŁ WRĘCZYCA 4:1
2020-08-30/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - GROM MIEDŹNO 0:2
Kolejka nr 3
2020-08-22/11:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - SPARTA NOWA WIEŚ 5:1
2020-08-22/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:9
2020-08-22/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - LISWARTA POPÓW 2:2
2020-08-22/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 3:1
2020-08-22/17:00 GROM MIEDŹNO - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 1:5
2020-08-22/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA 3:1
2020-08-23/16:30 NAPRZÓD OSTROWY - OKSZA ŁOBODNO 1:5
Kolejka nr 2
2020-08-14/18:30 LISWARTA POPÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 1:2
2020-08-15/13:00 ORLIK BLACHOWNIA - NAPRZÓD OSTROWY 1:2
2020-08-15/17:00 SPARTA NOWA WIEŚ - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1:0
2020-08-15/17:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - GROM MIEDŹNO 6:0
2020-08-15/17:00 OKSZA ŁOBODNO - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1:1
2020-08-16/17:00 KMICIC KRUSZYNA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:2
2020-08-16/17:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:30 OKSZA ŁOBODNO - LISWARTA POPÓW 5:2
2020-08-08/17:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - ORLIK BLACHOWNIA 3:3
2020-08-08/17:30 NAPRZÓD OSTROWY - BIAŁA GWIAZDA KRASICE 4:1
2020-08-08/17:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0:4
2020-08-08/17:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - SPARTA NOWA WIEŚ 6:1
2020-08-08/17:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 4:0
2020-08-09/17:00 GROM MIEDŹNO - KMICIC KRUSZYNA 3:0
Kolejka nr 25
2021-06-25/18:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2021-06-26/17:30 ORLIK BLACHOWNIA - LISWARTA POPÓW -:-
2021-06-26/17:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - OKSZA ŁOBODNO -:-
2021-06-26/17:30 KMICIC KRUSZYNA - NAPRZÓD OSTROWY -:-
2021-06-26/17:30 SPARTA NOWA WIEŚ - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2021-06-26/17:30 BŁĘKITNI LIBIDZA - GROM MIEDŹNO -:-
2021-06-26/17:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 26
2021-06-23/18:30 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - BIAŁA GWIAZDA KRASICE -:-
2021-06-30/18:00 NAPRZÓD OSTROWY - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2021-07-03/15:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2021-07-03/17:30 LISWARTA POPÓW - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2021-07-03/17:30 GROM MIEDŹNO - SPARTA NOWA WIEŚ -:-
2021-07-03/17:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - KMICIC KRUSZYNA -:-
2021-07-03/17:30 OKSZA ŁOBODNO - ORLIK BLACHOWNIA -:-
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LOT KONOPISKA 22 59 19 2 1 85:25
2 KAMIENICA POLSKA 23 57 19 0 4 68:27
3 JURA Niegowa 23 54 17 3 3 73:34
4 CZARNI STARCZA 22 44 14 2 6 67:28
5 OLIMPIA HUTA STARA 22 38 12 2 8 54:36
6 GKS KOZIEGŁOWY 22 33 10 3 9 50:41
7 PILICA KONIECPOL 22 31 10 1 11 38:41
8 START SOBORZYCE 22 27 8 3 11 43:49
9 ZŁOTY POTOK 22 21 7 0 15 37:65
10 LZS MRZYGŁÓD 22 19 6 1 15 29:58
11 SOKÓŁ OLSZTYN 22 17 5 2 15 30:64
12 UNIA MASŁOŃSKIE 22 14 4 2 16 32:79
13 ORKAN RZERZĘCZYCE 22 7 2 1 19 24:83
Kolejka nr 24
2021-06-19/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - KAMIENICA POLSKA 1:4
2021-06-19/17:30 CZARNI STARCZA - JURA Niegowa 2:1
2021-06-19/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - LOT KONOPISKA 0:8
2021-06-19/17:30 GKS KOZIEGŁOWY - PILICA KONIECPOL 4:2
2021-06-19/17:30 SOKÓŁ OLSZTYN - LZS MRZYGŁÓD 3:0
2021-06-20/16:30 START SOBORZYCE - ZŁOTY POTOK 1:2
Kolejka nr 24
2021-06-19/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - KAMIENICA POLSKA 1:4
2021-06-19/17:30 CZARNI STARCZA - JURA Niegowa 2:1
2021-06-19/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - LOT KONOPISKA 0:8
2021-06-19/17:30 GKS KOZIEGŁOWY - PILICA KONIECPOL 4:2
2021-06-19/17:30 SOKÓŁ OLSZTYN - LZS MRZYGŁÓD 3:0
2021-06-20/16:30 START SOBORZYCE - ZŁOTY POTOK 1:2
Kolejka nr 23
2021-06-12/11:00 PILICA KONIECPOL - SOKÓŁ OLSZTYN 3:1
2021-06-12/13:00 KAMIENICA POLSKA - CZARNI STARCZA 1:0
2021-06-12/17:30 LZS MRZYGŁÓD - UNIA MASŁOŃSKIE 0:3
2021-06-13/11:00 LOT KONOPISKA - GKS KOZIEGŁOWY 5:2
2021-06-13/15:00 ZŁOTY POTOK - ORKAN RZERZĘCZYCE 4:0
2021-06-13/16:30 JURA Niegowa - START SOBORZYCE 3:2
Kolejka nr 22
2021-06-05/15:00 SOKÓŁ OLSZTYN - LOT KONOPISKA 1:4
2021-06-06/17:30 UNIA MASŁOŃSKIE - OLIMPIA HUTA STARA 0:3
2021-06-06/17:30 START SOBORZYCE - KAMIENICA POLSKA 1:2
2021-06-06/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - JURA Niegowa 0:1
2021-06-06/17:30 GKS KOZIEGŁOWY - ZŁOTY POTOK 1:3
2021-06-06/17:30 LZS MRZYGŁÓD - PILICA KONIECPOL 0:3
Kolejka nr 21
2021-06-02/18:00 OLIMPIA HUTA STARA - CZARNI STARCZA 0:3
2021-06-03/11:00 JURA Niegowa - GKS KOZIEGŁOWY 2:2
2021-06-03/13:00 ZŁOTY POTOK - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
2021-06-03/14:00 KAMIENICA POLSKA - ORKAN RZERZĘCZYCE 2:1
2021-06-03/17:00 PILICA KONIECPOL - UNIA MASŁOŃSKIE 3:0
2021-06-03/17:00 LOT KONOPISKA - LZS MRZYGŁÓD 3:0
Kolejka nr 20
2021-05-29/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - JURA Niegowa 0:6
2021-05-29/15:30 GKS KOZIEGŁOWY - KAMIENICA POLSKA 3:1
2021-05-29/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - CZARNI STARCZA 1:1
2021-05-29/17:00 START SOBORZYCE - OLIMPIA HUTA STARA 3:3
2021-05-29/17:00 LZS MRZYGŁÓD - ZŁOTY POTOK 0:3
2021-05-30/14:00 PILICA KONIECPOL - LOT KONOPISKA 0:5
Kolejka nr 19
2021-05-22/17:00 LOT KONOPISKA - UNIA MASŁOŃSKIE 5:0
2021-05-22/17:00 JURA Niegowa - LZS MRZYGŁÓD 3:0
2021-05-22/17:00 KAMIENICA POLSKA - SOKÓŁ OLSZTYN 2:0
2021-05-22/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORKAN RZERZĘCZYCE 4:0
2021-05-22/17:00 CZARNI STARCZA - START SOBORZYCE 3:2
2021-05-23/11:00 ZŁOTY POTOK - PILICA KONIECPOL 4:2
Kolejka nr 18
2021-05-15/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - START SOBORZYCE 0:1
2021-05-15/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - CZARNI STARCZA 0:1
2021-05-15/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - OLIMPIA HUTA STARA 6:5
2021-05-15/17:00 LZS MRZYGŁÓD - KAMIENICA POLSKA 0:3
2021-05-15/17:00 PILICA KONIECPOL - JURA Niegowa 0:0
2021-05-15/17:00 LOT KONOPISKA - ZŁOTY POTOK 4:1
Kolejka nr 17
2021-05-08/16:00 JURA Niegowa - LOT KONOPISKA 2:2
2021-05-08/17:00 ZŁOTY POTOK - UNIA MASŁOŃSKIE 1:3
2021-05-08/17:00 KAMIENICA POLSKA - PILICA KONIECPOL 3:2
2021-05-08/17:00 CZARNI STARCZA - GKS KOZIEGŁOWY 2:0
2021-05-08/17:00 START SOBORZYCE - ORKAN RZERZĘCZYCE 2:1
2021-05-09/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SOKÓŁ OLSZTYN 2:2
Kolejka nr 16
2021-05-03/17:30 UNIA MASŁOŃSKIE - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:6
2021-05-03/17:30 GKS KOZIEGŁOWY - START SOBORZYCE 1:2
2021-05-03/17:30 SOKÓŁ OLSZTYN - CZARNI STARCZA 0:3
2021-05-03/17:30 LZS MRZYGŁÓD - OLIMPIA HUTA STARA 0:3
2021-05-03/17:30 LOT KONOPISKA - KAMIENICA POLSKA 3:2
2021-05-03/17:30 ZŁOTY POTOK - JURA Niegowa 2:3
Kolejka nr 15
2021-05-01/13:00 KAMIENICA POLSKA - ZŁOTY POTOK 2:0
2021-05-01/15:00 JURA Niegowa - UNIA MASŁOŃSKIE 5:2
2021-05-01/15:30 CZARNI STARCZA - LZS MRZYGŁÓD 3:0
2021-05-01/15:30 START SOBORZYCE - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
2021-05-01/15:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - GKS KOZIEGŁOWY 1:7
2021-05-19/18:00 OLIMPIA HUTA STARA - PILICA KONIECPOL 3:0
Kolejka nr 14
2021-04-24/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - GKS KOZIEGŁOWY 1:6
2021-04-24/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:2
2021-04-24/17:00 LZS MRZYGŁÓD - START SOBORZYCE 0:3
2021-04-24/17:00 PILICA KONIECPOL - CZARNI STARCZA 0:1
2021-04-24/17:00 LOT KONOPISKA - OLIMPIA HUTA STARA 1:0
2021-04-25/15:00 JURA Niegowa - KAMIENICA POLSKA 2:1
Kolejka nr 13
2020-10-31/13:00 PILICA KONIECPOL - START SOBORZYCE 6:1
2020-10-31/13:30 ZŁOTY POTOK - OLIMPIA HUTA STARA 1:2
2020-10-31/13:30 LOT KONOPISKA - CZARNI STARCZA 4:1
2020-10-31/13:30 LZS MRZYGŁÓD - ORKAN RZERZĘCZYCE 2:0
2020-10-31/13:30 SOKÓŁ OLSZTYN - GKS KOZIEGŁOWY 1:0
2020-11-14/13:00 KAMIENICA POLSKA - UNIA MASŁOŃSKIE 3:0
Kolejka nr 12
2020-10-24/14:00 UNIA MASŁOŃSKIE - SOKÓŁ OLSZTYN 0:4
2020-10-24/14:00 GKS KOZIEGŁOWY - LZS MRZYGŁÓD 1:1
2020-10-24/14:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - PILICA KONIECPOL 0:1
2020-10-24/14:00 START SOBORZYCE - LOT KONOPISKA 3:5
2020-10-24/14:00 OLIMPIA HUTA STARA - JURA Niegowa 0:2
2020-10-24/14:30 ZŁOTY POTOK - CZARNI STARCZA 1:8
Kolejka nr 11
2020-10-17/13:00 PILICA KONIECPOL - GKS KOZIEGŁOWY 2:1
2020-10-17/15:00 KAMIENICA POLSKA - OLIMPIA HUTA STARA 1:0
2020-10-17/15:00 LZS MRZYGŁÓD - SOKÓŁ OLSZTYN 3:2
2020-10-18/15:00 JURA Niegowa - CZARNI STARCZA 5:2
2020-10-18/15:00 ZŁOTY POTOK - START SOBORZYCE 2:3
2020-11-07/13:00 LOT KONOPISKA - ORKAN RZERZĘCZYCE 4:1
Kolejka nr 10
2020-10-10/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - PILICA KONIECPOL 1:2
2020-10-10/15:00 UNIA MASŁOŃSKIE - LZS MRZYGŁÓD 2:3
2020-10-10/15:00 GKS KOZIEGŁOWY - LOT KONOPISKA 1:1
2020-10-10/15:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - ZŁOTY POTOK 5:0
2020-10-10/15:00 START SOBORZYCE - JURA Niegowa 1:2
2020-10-10/15:00 CZARNI STARCZA - KAMIENICA POLSKA 2:4
Kolejka nr 9
2020-10-03/11:00 PILICA KONIECPOL - LZS MRZYGŁÓD 3:1
2020-10-03/15:30 OLIMPIA HUTA STARA - UNIA MASŁOŃSKIE 4:3
2020-10-03/15:30 KAMIENICA POLSKA - START SOBORZYCE 4:1
2020-10-03/15:30 ZŁOTY POTOK - GKS KOZIEGŁOWY 0:3
2020-10-03/15:30 LOT KONOPISKA - SOKÓŁ OLSZTYN 4:1
2020-10-04/15:30 JURA Niegowa - ORKAN RZERZĘCZYCE 9:1
Kolejka nr 8
2020-09-26/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - ZŁOTY POTOK 2:5
2020-09-26/16:00 UNIA MASŁOŃSKIE - PILICA KONIECPOL 0:4
2020-09-26/16:00 LZS MRZYGŁÓD - LOT KONOPISKA 1:5
2020-09-26/16:00 GKS KOZIEGŁOWY - JURA Niegowa 0:3
2020-09-26/16:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - KAMIENICA POLSKA 0:6
2020-09-26/16:00 CZARNI STARCZA - OLIMPIA HUTA STARA 5:3
Kolejka nr 7
2020-09-19/15:00 ZŁOTY POTOK - LZS MRZYGŁÓD 0:8
2020-09-19/16:30 CZARNI STARCZA - UNIA MASŁOŃSKIE 12:0
2020-09-19/16:30 OLIMPIA HUTA STARA - START SOBORZYCE 4:1
2020-09-19/16:30 KAMIENICA POLSKA - GKS KOZIEGŁOWY 1:2
2020-09-19/16:30 LOT KONOPISKA - PILICA KONIECPOL 5:0
2020-09-20/16:30 JURA Niegowa - SOKÓŁ OLSZTYN 4:1
Kolejka nr 6
2020-09-12/13:00 PILICA KONIECPOL - ZŁOTY POTOK 2:0
2020-09-12/13:00 SOKÓŁ OLSZTYN - KAMIENICA POLSKA 2:5
2020-09-12/16:30 UNIA MASŁOŃSKIE - LOT KONOPISKA 2:7
2020-09-12/16:30 LZS MRZYGŁÓD - JURA Niegowa 3:4
2020-09-12/16:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - OLIMPIA HUTA STARA 1:4
2020-09-12/16:30 START SOBORZYCE - CZARNI STARCZA 1:1
Kolejka nr 5
2020-09-05/15:00 CZARNI STARCZA - ORKAN RZERZĘCZYCE 9:0
2020-09-05/17:00 ZŁOTY POTOK - LOT KONOPISKA 1:3
2020-09-05/17:00 START SOBORZYCE - UNIA MASŁOŃSKIE 2:2
2020-09-05/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - GKS KOZIEGŁOWY 2:0
2020-09-05/17:00 KAMIENICA POLSKA - LZS MRZYGŁÓD 3:0
2020-09-06/17:00 JURA Niegowa - PILICA KONIECPOL 2:0
Kolejka nr 4
2020-08-29/13:00 LOT KONOPISKA - JURA Niegowa 5:3
2020-08-29/13:00 PILICA KONIECPOL - KAMIENICA POLSKA 1:4
2020-08-29/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - ZŁOTY POTOK 3:1
2020-08-29/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - OLIMPIA HUTA STARA 0:5
2020-08-29/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - CZARNI STARCZA 1:0
2020-08-29/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - START SOBORZYCE 1:2
Kolejka nr 3
2020-08-22/15:00 START SOBORZYCE - GKS KOZIEGŁOWY 5:2
2020-08-22/17:00 ORKAN RZERZĘCZYCE - UNIA MASŁOŃSKIE 0:4
2020-08-22/17:00 CZARNI STARCZA - SOKÓŁ OLSZTYN 3:0
2020-08-22/17:00 KAMIENICA POLSKA - LOT KONOPISKA 3:1
2020-08-23/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - LZS MRZYGŁÓD 5:2
2020-08-23/17:00 JURA Niegowa - ZŁOTY POTOK 4:1
Kolejka nr 2
2020-08-15/11:00 PILICA KONIECPOL - OLIMPIA HUTA STARA 0:1
2020-08-15/17:00 UNIA MASŁOŃSKIE - JURA Niegowa 2:4
2020-08-15/17:00 ZŁOTY POTOK - KAMIENICA POLSKA 2:6
2020-08-15/17:00 LZS MRZYGŁÓD - CZARNI STARCZA 2:1
2020-08-15/17:00 SOKÓŁ OLSZTYN - START SOBORZYCE 2:1
2020-08-15/17:00 GKS KOZIEGŁOWY - ORKAN RZERZĘCZYCE 3:0
Kolejka nr 1
2020-08-08/16:00 KAMIENICA POLSKA - JURA Niegowa 5:3
2020-08-08/17:30 CZARNI STARCZA - PILICA KONIECPOL 4:2
2020-08-08/17:30 GKS KOZIEGŁOWY - UNIA MASŁOŃSKIE 4:1
2020-08-08/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - SOKÓŁ OLSZTYN 4:4
2020-08-08/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - LOT KONOPISKA 0:1
2020-08-09/11:00 START SOBORZYCE - LZS MRZYGŁÓD 2:3
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:30 PAUZJE - ZŁOTY POTOK -:-
Kolejka nr 2
2020-08-15/17:00 LOT KONOPISKA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2020-08-22/17:00 PAUZJE - PILICA KONIECPOL -:-
Kolejka nr 4
2020-08-29/11:00 LZS MRZYGŁÓD - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2020-09-05/17:00 PAUZJE - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
Kolejka nr 6
2020-09-12/16:30 GKS KOZIEGŁOWY - PAUZJE -:-
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 PAUZJE - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
Kolejka nr 8
2020-09-26/16:00 START SOBORZYCE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:30 PAUZJE - CZARNI STARCZA -:-
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 OLIMPIA HUTA STARA - PAUZJE -:-
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:00 PAUZJE - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
Kolejka nr 12
2020-10-24/14:00 PAUZJE - KAMIENICA POLSKA -:-
Kolejka nr 13
2020-10-31/13:30 JURA Niegowa - PAUZJE -:-
Kolejka nr 25
2021-06-26/12:30 CZARNI STARCZA - ZŁOTY POTOK -:-
2021-06-26/13:30 SOKÓŁ OLSZTYN - UNIA MASŁOŃSKIE -:-
2021-06-26/14:00 JURA Niegowa - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2021-06-26/15:00 LOT KONOPISKA - START SOBORZYCE -:-
2021-06-26/17:30 LZS MRZYGŁÓD - GKS KOZIEGŁOWY -:-
2021-06-26/17:30 PILICA KONIECPOL - ORKAN RZERZĘCZYCE -:-
Kolejka nr 26
2021-07-03/17:30 UNIA MASŁOŃSKIE - KAMIENICA POLSKA -:-
2021-07-03/17:30 OLIMPIA HUTA STARA - ZŁOTY POTOK -:-
2021-07-03/17:30 CZARNI STARCZA - LOT KONOPISKA -:-
2021-07-03/17:30 START SOBORZYCE - PILICA KONIECPOL -:-
2021-07-03/17:30 ORKAN RZERZĘCZYCE - LZS MRZYGŁÓD -:-
2021-07-03/17:30 GKS KOZIEGŁOWY - SOKÓŁ OLSZTYN -:-
Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 METAL RZEKI WIELKIE 20 52 17 1 2 86:26
2 POLONIA - UNIA WIDZÓW 21 47 14 5 2 64:20
3 WARTA II MSTÓW 21 41 13 2 6 61:42
4 Warta Pławno 21 37 12 1 8 57:44
5 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 21 34 10 4 7 47:28
6 JUNIOR SZARLEJKA 21 34 11 1 9 60:49
7 POGOŃ II KAMYK 21 32 10 2 9 50:46
8 ŚWIT BOROWNO 20 30 9 3 8 42:39
9 PIAST LUBOJNA 21 22 7 1 13 49:77
10 POGOŃ BLACHOWNIA 21 21 6 3 12 37:72
11 GROM II CYKARZEW 21 7 2 1 18 16:72
12 LOTNIK II KOŚCIELEC 21 6 2 0 19 10:64
Kolejka nr 21
2021-06-16/19:00 POGOŃ II KAMYK - WARTA II MSTÓW 1:2
2021-06-19/17:30 METAL RZEKI WIELKIE - ŚWIT BOROWNO -:-
2021-06-20/17:30 Warta Pławno - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2:1
2021-06-20/17:30 LOTNIK II KOŚCIELEC - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:3
2021-06-20/17:30 PIAST LUBOJNA - JUNIOR SZARLEJKA 4:1
2021-06-20/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - GROM II CYKARZEW 3:0
Kolejka nr 21
2021-06-16/19:00 POGOŃ II KAMYK - WARTA II MSTÓW 1:2
2021-06-20/17:30 Warta Pławno - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2:1
2021-06-20/17:30 LOTNIK II KOŚCIELEC - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:3
2021-06-20/17:30 PIAST LUBOJNA - JUNIOR SZARLEJKA 4:1
2021-06-20/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - GROM II CYKARZEW 3:0
Kolejka nr 20
2021-06-12/17:00 POGOŃ II KAMYK - METAL RZEKI WIELKIE 0:3
2021-06-13/17:30 WARTA II MSTÓW - GROM II CYKARZEW 3:0
2021-06-13/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - POGOŃ BLACHOWNIA 7:2
2021-06-13/17:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - PIAST LUBOJNA 7:1
2021-06-13/17:30 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - LOTNIK II KOŚCIELEC 3:0
2021-06-13/17:30 ŚWIT BOROWNO - Warta Pławno 2:3
Kolejka nr 19
2021-06-05/17:00 Warta Pławno - POGOŃ II KAMYK 4:0
2021-06-05/17:30 METAL RZEKI WIELKIE - WARTA II MSTÓW 6:3
2021-06-06/13:00 POGOŃ BLACHOWNIA - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:6
2021-06-06/17:30 LOTNIK II KOŚCIELEC - ŚWIT BOROWNO 0:3
2021-06-06/17:30 PIAST LUBOJNA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 0:2
2021-06-06/17:30 GROM II CYKARZEW - JUNIOR SZARLEJKA 0:3
Kolejka nr 18
2021-06-03/13:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - POGOŃ BLACHOWNIA 8:2
2021-06-03/17:00 WARTA II MSTÓW - JUNIOR SZARLEJKA 3:2
2021-06-03/17:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - GROM II CYKARZEW 3:0
2021-06-03/17:00 ŚWIT BOROWNO - PIAST LUBOJNA 2:0
2021-06-03/17:00 POGOŃ II KAMYK - LOTNIK II KOŚCIELEC 3:0
2021-06-03/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - Warta Pławno 1:3
Kolejka nr 17
2021-05-29/17:00 Warta Pławno - WARTA II MSTÓW 1:4
2021-05-29/17:00 PIAST LUBOJNA - POGOŃ II KAMYK 6:0
2021-05-29/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:2
2021-05-30/17:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - METAL RZEKI WIELKIE 0:3
2021-05-30/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - ŚWIT BOROWNO 0:3
2021-05-30/17:00 GROM II CYKARZEW - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 0:3
Kolejka nr 16
2021-05-22/13:00 ŚWIT BOROWNO - GROM II CYKARZEW 3:0
2021-05-22/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - PIAST LUBOJNA 4:1
2021-05-23/13:30 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - JUNIOR SZARLEJKA 2:1
2021-05-23/17:00 WARTA II MSTÓW - POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:5
2021-05-23/17:00 POGOŃ II KAMYK - POGOŃ BLACHOWNIA 2:2
2021-05-23/17:00 Warta Pławno - LOTNIK II KOŚCIELEC 3:0
Kolejka nr 15
2021-05-15/17:00 PIAST LUBOJNA - Warta Pławno 1:8
2021-05-15/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - ŚWIT BOROWNO 3:1
2021-05-15/17:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2:2
2021-05-16/17:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - WARTA II MSTÓW 0:3
2021-05-16/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - METAL RZEKI WIELKIE 1:7
2021-05-16/17:00 GROM II CYKARZEW - POGOŃ II KAMYK 0:3
Kolejka nr 14
2021-05-08/14:00 POGOŃ II KAMYK - JUNIOR SZARLEJKA 3:2
2021-05-09/17:00 WARTA II MSTÓW - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 3:3
2021-05-09/17:00 ŚWIT BOROWNO - POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:2
2021-05-09/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - GROM II CYKARZEW 6:1
2021-05-09/17:00 Warta Pławno - POGOŃ BLACHOWNIA 9:0
2021-05-09/17:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - PIAST LUBOJNA 0:3
Kolejka nr 13
2021-05-02/13:00 JUNIOR SZARLEJKA - METAL RZEKI WIELKIE 2:0
2021-05-02/13:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - ŚWIT BOROWNO 0:3
2021-05-02/17:00 PIAST LUBOJNA - WARTA II MSTÓW 2:5
2021-05-02/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - LOTNIK II KOŚCIELEC 3:0
2021-05-02/17:00 GROM II CYKARZEW - Warta Pławno 1:3
2021-05-02/17:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - POGOŃ II KAMYK 4:0
Kolejka nr 12
2021-04-25/17:00 WARTA II MSTÓW - ŚWIT BOROWNO 2:2
2021-04-25/17:00 POGOŃ II KAMYK - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:0
2021-04-25/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:0
2021-04-25/17:00 Warta Pławno - JUNIOR SZARLEJKA 0:3
2021-04-25/17:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - GROM II CYKARZEW 0:3
2021-04-25/17:00 PIAST LUBOJNA - POGOŃ BLACHOWNIA 4:3
Kolejka nr 11
2020-10-17/15:00 POGOŃ BLACHOWNIA - WARTA II MSTÓW 1:8
2020-10-17/15:00 PIAST LUBOJNA - GROM II CYKARZEW 6:2
2020-10-17/15:00 Warta Pławno - POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:7
2020-10-17/15:00 METAL RZEKI WIELKIE - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 3:2
2020-10-18/15:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - JUNIOR SZARLEJKA 0:2
2020-10-25/15:00 POGOŃ II KAMYK - ŚWIT BOROWNO 3:3
Kolejka nr 10
2020-10-10/15:00 JUNIOR SZARLEJKA - PIAST LUBOJNA 5:1
2020-10-10/15:00 WARTA II MSTÓW - POGOŃ II KAMYK 0:2
2020-10-10/15:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - LOTNIK II KOŚCIELEC 3:0
2020-10-11/12:30 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - Warta Pławno 2:0
2020-10-11/15:00 ŚWIT BOROWNO - METAL RZEKI WIELKIE 1:5
2020-10-11/15:00 GROM II CYKARZEW - POGOŃ BLACHOWNIA 1:2
Kolejka nr 9
2020-10-03/15:30 POGOŃ BLACHOWNIA - JUNIOR SZARLEJKA 1:3
2020-10-03/15:30 Warta Pławno - ŚWIT BOROWNO 4:2
2020-10-03/15:30 METAL RZEKI WIELKIE - POGOŃ II KAMYK 6:3
2020-10-04/15:30 GROM II CYKARZEW - WARTA II MSTÓW 0:5
2020-10-04/15:30 PIAST LUBOJNA - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:4
2020-10-04/15:30 LOTNIK II KOŚCIELEC - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 0:5
Kolejka nr 8
2020-09-26/11:00 ŚWIT BOROWNO - LOTNIK II KOŚCIELEC 5:3
2020-09-26/16:00 JUNIOR SZARLEJKA - GROM II CYKARZEW 3:0
2020-09-27/12:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - PIAST LUBOJNA 2:2
2020-09-27/16:00 WARTA II MSTÓW - METAL RZEKI WIELKIE 1:6
2020-09-27/16:00 POGOŃ II KAMYK - Warta Pławno 1:0
2020-09-27/16:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - POGOŃ BLACHOWNIA 2:0
Kolejka nr 7
2020-09-19/16:30 JUNIOR SZARLEJKA - WARTA II MSTÓW 2:3
2020-09-20/12:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - POGOŃ II KAMYK 1:3
2020-09-20/16:30 GROM II CYKARZEW - POLONIA - UNIA WIDZÓW 2:2
2020-09-20/16:30 PIAST LUBOJNA - ŚWIT BOROWNO 4:1
2020-09-20/16:30 Warta Pławno - METAL RZEKI WIELKIE 0:7
2020-10-24/13:00 POGOŃ BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:1
Kolejka nr 6
2020-09-12/11:00 ŚWIT BOROWNO - POGOŃ BLACHOWNIA 1:3
2020-09-12/13:30 METAL RZEKI WIELKIE - LOTNIK II KOŚCIELEC 4:0
2020-09-12/16:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - GROM II CYKARZEW 4:1
2020-09-13/16:30 POGOŃ II KAMYK - PIAST LUBOJNA 8:4
2020-09-13/16:30 WARTA II MSTÓW - Warta Pławno 1:4
2020-09-13/16:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - JUNIOR SZARLEJKA 5:1
Kolejka nr 5
2020-09-05/13:00 POGOŃ BLACHOWNIA - POGOŃ II KAMYK 0:2
2020-09-05/17:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - WARTA II MSTÓW 1:3
2020-09-05/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2:4
2020-09-05/17:00 PIAST LUBOJNA - METAL RZEKI WIELKIE 1:8
2020-09-06/12:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - Warta Pławno 2:0
2020-09-06/17:00 GROM II CYKARZEW - ŚWIT BOROWNO 2:1
Kolejka nr 4
2020-08-29/16:00 METAL RZEKI WIELKIE - POGOŃ BLACHOWNIA 3:1
2020-08-29/16:00 POGOŃ II KAMYK - GROM II CYKARZEW 11:0
2020-08-30/13:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:2
2020-08-30/17:00 WARTA II MSTÓW - LOTNIK II KOŚCIELEC 4:0
2020-08-30/17:00 ŚWIT BOROWNO - JUNIOR SZARLEJKA 4:3
2020-10-25/14:00 Warta Pławno - PIAST LUBOJNA 3:1
Kolejka nr 3
2020-08-22/17:00 POLONIA - UNIA WIDZÓW - ŚWIT BOROWNO 2:1
2020-08-22/17:00 POGOŃ BLACHOWNIA - Warta Pławno 3:3
2020-08-23/17:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - WARTA II MSTÓW 0:1
2020-08-23/17:00 JUNIOR SZARLEJKA - POGOŃ II KAMYK 5:3
2020-08-23/17:00 PIAST LUBOJNA - LOTNIK II KOŚCIELEC 3:2
2020-08-23/17:30 GROM II CYKARZEW - METAL RZEKI WIELKIE 1:4
Kolejka nr 2
2020-08-15/15:00 LOTNIK II KOŚCIELEC - POGOŃ BLACHOWNIA 0:4
2020-08-15/17:00 METAL RZEKI WIELKIE - JUNIOR SZARLEJKA 8:4
2020-08-16/17:00 WARTA II MSTÓW - PIAST LUBOJNA 5:3
2020-08-16/17:00 Warta Pławno - GROM II CYKARZEW 2:1
2020-08-16/17:00 POGOŃ II KAMYK - POLONIA - UNIA WIDZÓW 0:1
2020-08-16/17:00 ŚWIT BOROWNO - PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 1:0
Kolejka nr 1
2020-08-08/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - Warta Pławno 4:3
2020-08-08/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - PIAST LUBOJNA 5:2
2020-08-09/14:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - POGOŃ II KAMYK 3:1
2020-08-09/17:30 ŚWIT BOROWNO - WARTA II MSTÓW 1:0
2020-08-09/17:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - METAL RZEKI WIELKIE 1:2
2020-08-09/17:30 GROM II CYKARZEW - LOTNIK II KOŚCIELEC 1:2
Kolejka nr 21
2021-06-19/17:30 METAL RZEKI WIELKIE - ŚWIT BOROWNO -:-
Kolejka nr 22
2021-06-26/17:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - Warta Pławno -:-
2021-06-27/13:00 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA - METAL RZEKI WIELKIE -:-
2021-06-27/17:30 WARTA II MSTÓW - POGOŃ BLACHOWNIA -:-
2021-06-27/17:30 GROM II CYKARZEW - PIAST LUBOJNA -:-
2021-06-27/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - LOTNIK II KOŚCIELEC -:-
2021-06-27/17:30 ŚWIT BOROWNO - POGOŃ II KAMYK -:-

Wybierz ligę:

Częstochowa: Klasa B "KEEZA - runda 3" Grupa 2

Częstochowa: Klasa B "KEEZA" Grupa 2

Runda 5
2021-04-28/17:30 KAMIENICA POLSKA - MKS MYSZKÓW 1:3
Runda 4
2020-09-16/16:30 KAMIENICA POLSKA - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1:0
2020-09-16/16:30 LKS ZIELONI ŻARKI - MKS MYSZKÓW 0:1
Runda 3
2020-09-02/17:00 KAMIENICA POLSKA - GLKS GMINA KŁOMNICE 2:0
2020-09-02/17:00 LZS MRZYGŁÓD - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:8
2020-09-02/20:00 MKS MYSZKÓW - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 2:1
2020-09-08/16:30 PILICA KONIECPOL - LKS ZIELONI ŻARKI 3:4
Runda 2
2020-08-12/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - MKS MYSZKÓW 0:6
2020-08-12/17:30 OKSZA ŁOBODNO - LKS ZIELONI ŻARKI 0:1
2020-08-12/17:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - KAMIENICA POLSKA 0:1
2020-08-12/17:30 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:3
2020-08-12/17:30 LZS MRZYGŁÓD - LOT KONOPISKA 4:2
2020-08-12/17:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW II CZĘSTOCHOWA S.A. 0:7
2020-08-12/18:30 CZARNI STARCZA - GLKS GMINA KŁOMNICE 1:2
2020-08-18/18:00 PILICA KONIECPOL - LKS AMATOR GOLCE 3:2
Runda 1
2020-07-29/18:00 BIAŁA GWIAZDA KRASICE - KS ORZEŁ KIEDRZYN 5:4
2020-07-29/19:00 LKS POGOŃ KAMYK - GLKS GMINA KŁOMNICE 2:3
2020-07-31/18:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - KAMIENICA POLSKA 0:3
2020-07-31/18:00 GROM MIEDŹNO - PILICA KONIECPOL 2:4
2020-08-01/17:30 UNIA MASŁOŃSKIE - CZARNI STARCZA 2:7
2020-08-01/17:30 JUNIOR SZARLEJKA - OKSZA ŁOBODNO 0:12
2020-08-01/17:30 LZS MRZYGŁÓD - PIAST LUBOJNA 6:1
2020-08-01/17:30 POLONIA - UNIA WIDZÓW - MKS II MYSZKÓW 6:0
2020-08-01/17:30 POGOŃ BLACHOWNIA - KMICIC KRUSZYNA 2:1
2020-08-01/17:30 LOT KONOPISKA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 4:3
2020-08-01/17:30 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - JURA Niegowa 3:3

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka A1 Junior

II liga wojewódzka A1 Junior "podgrupa 1" Grupa płn.

Lubliniec: A1 Junior "Częstochowa - Lubliniec"

Wybierz ligę:

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2 (RW)

Częstochowa: B1 Junior Młodszy (RW) "Grupa 1 - PU"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LOT KONOPISKA 7 21 7 0 0 33:3
2 KS PANKI 7 13 4 1 2 20:13
3 OLIMPIA HUTA STARA 8 8 2 2 4 11:21
4 MOSIR MYSZKÓW 7 6 1 3 3 11:21
5 LISWARTA POPÓW 7 3 1 0 6 5:22
Kolejka nr 10
2021-06-12/12:00 LOT KONOPISKA - OLIMPIA HUTA STARA 6:0
2021-06-13/11:00 KS PANKI - MOSIR MYSZKÓW 4:4
Kolejka nr 10
2021-06-12/12:00 LOT KONOPISKA - OLIMPIA HUTA STARA 6:0
2021-06-13/11:00 KS PANKI - MOSIR MYSZKÓW 4:4
Kolejka nr 9
2021-06-06/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - KS PANKI 0:4
2021-06-06/11:00 LISWARTA POPÓW - LOT KONOPISKA 0:2
Kolejka nr 8
2021-05-29/11:00 KS PANKI - LISWARTA POPÓW 3:1
2021-05-30/11:00 MOSIR MYSZKÓW - OLIMPIA HUTA STARA 1:1
Kolejka nr 7
2021-05-23/10:00 LISWARTA POPÓW - MOSIR MYSZKÓW 1:3
2021-05-23/10:00 LOT KONOPISKA - KS PANKI 4:2
Kolejka nr 6
2021-05-16/11:00 MOSIR MYSZKÓW - LOT KONOPISKA 0:5
2021-05-16/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - LISWARTA POPÓW 4:0
Kolejka nr 5
2021-05-09/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - LOT KONOPISKA 1:4
2021-05-09/11:00 MOSIR MYSZKÓW - KS PANKI 1:3
Kolejka nr 4
2021-05-01/11:00 KS PANKI - OLIMPIA HUTA STARA 3:1
2021-05-20/18:00 LOT KONOPISKA - LISWARTA POPÓW 7:0
Kolejka nr 3
2021-04-24/11:00 LISWARTA POPÓW - KS PANKI 2:1
2021-04-25/11:00 OLIMPIA HUTA STARA - MOSIR MYSZKÓW 2:2
Kolejka nr 1
2021-06-19/12:30 LOT KONOPISKA - MOSIR MYSZKÓW 5:0
2021-06-20/11:00 LISWARTA POPÓW - OLIMPIA HUTA STARA 1:2
Kolejka nr 2
2021-06-26/11:00 MOSIR MYSZKÓW - LISWARTA POPÓW -:-
2021-06-26/11:00 KS PANKI - LOT KONOPISKA -:-

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka C1 Trampkarz (RW) "wiosna"

II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płn. (RW)

III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Częstochowa" Grupa 2 (RW)

Częstochowa: C1 Trampkarz (RW) "Grupa 1"

Częstochowa: C1 Trampkarz (RW) "Grupa 2 - PU"

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka C2 Trampkarz (RW) "wiosna"

II liga wojewódzka C2 Trampkarz "wiosna" Grupa płn. (RW)

III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa" Grupa 2 (RW)

Częstochowa: C2 Trampkarz (RW)

Wybierz ligę:

I liga wojewódzka D1 Młodzik (RW) "ProTrainUp - wiosna"

II liga wojewódzka D1 Młodzik "wiosna" Grupa płn. (RW)

III liga wojewódzka D1 Młodzik "Częstochowa" Grupa 2 (RW)

Częstochowa: D1 Młodzik (RW) "Grupa A"

Częstochowa: D1 Młodzik (RW) "Grupa B - I/II runda"

Częstochowa: D1 Młodzik (RW) "Grupa B - III/IV runda"

Wybierz ligę:

III liga wojewódzka D2 Młodzik "Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2 (RW)

Częstochowa: D2 Młodzik (RW) "grupa A"

Częstochowa: D2 Młodzik (RW) "grupa B"

Wybierz ligę:

Częstochowa: I liga okręgowa E1 Orlik (RW)

Częstochowa: II liga okręgowa E1 Orlik (RW)